Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez a túlérzékenység...

Normális ez a túlérzékenység egy 7 hós fiúcskánál?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen kis mimóza...:((( mostanában , talán egy jó hete, minden nagyobb zajra sír az ilyedtségtől! Ha hangosan zörög egy zacskó, kiált mellette egy baba vagy sikkant egyet, ha máshogy kacag a mama, mint szokott... Ez ilyenkor normális, vagy a vagány kisfiam furcsa lett/lesz?tesóm is megilyesztette, ritkán látja, mikor átjött, kikapta a kezemből, az ölében hanyatt döntve mereven nézte...., mondjuk ettől én is frászt kapnék, de alig tudtam megnyugtatni szegényt. Volt valakinél ilyen mimózásodás? Akkor ő ilyen lesz? Már a kis 8 hós barátnőjéhez sem merem vinni játszani, mert ahogy hangosan sikit vagy morrant egyet, már görbül is a szája...:(((
2009. jún. 6. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szegényke,sztem természetes,most fog tetőzni a szeparációs félelem is ,mi is voltunk igy.

Kicsi Lelkét mindig megnyugtatni-ez a legfontosabb:-)

Majd "kinövi" :-)

2009. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szeparációs félelem és a túlérzékenység nem ugyanaz!A zacskó zörgés és a mama megváltozott kacajától való megijedés nincs össze függésben a szep.félelemmel.2 fiam van,a kicsi 1 éves múlt,de nála nem volt semmi ilyesmi.Igen, ő most ilyen,kicsit félénkebb,visszahúzódóbb fiúcska.Nincs más dolgod,csak "vigyázni" rá,és megnyugtatni,h te ott vagy,ne féljen.Aztán majd változik ez,ahogy növekszik,okosodik.
2009. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!