Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a barátságunk...

Mit tegyek a barátságunk érdekében? 14/L

Figyelt kérdés
Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Még tavasszal kezdődött az egész (elötte csak ilyen pár órás/napos összeveszéseink voltak) amikor a barátnőm elkezdett egy másik lánnyal barátkozni és így énis. De sose tekintettem másra úgy mintha a legjobb barátnőm lenne. Aztán kibékültünk, de nem tölöttünk együtt már annyi időt, nyáron szinte nem is találkoztunk. Idén már csak a másik csajjal van és kijelentette hogy ő a legjobb barátnője. Már alig beszél velem és ma azt mondta hogy az ellenségének tekint. Teljesen összetörtem és azóta csak sírok ( eddig is sokat sírtam miatta ). Vissza akarom kapni, és elmondta az egyik osztálytársunknak hogy ő is ki szeretne békülni velem, de hiába nyitok felé csak jobban összeveszünk. Mit tegyek ? 14/L
2011. okt. 16. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd békén őt. Nekem is volt hasonló helyzet, és én elkezdtem a volt LB-nőm LB-je felé nyitni. Nekem ez összejött.

Ha úgy gondolod ez nem lehetséges, akkor se üldözd a barátságoddal. Nem mondom, hogy keress más barátokat, mert tudom, hogy nem ilyen egyszerű, de ha van másik barátnőd, akkor értelemszerűen vele legyél inkább.

Kövesd azt az elvet, hogy te egy szabad ember vagy, és ha valaki téged utál, az az ő baja, hiszen kihagy egy csomó kellemes percet :)

Lehet, hogyha békén hagyod, vagy csak úgy semlegesen kezeled, mintha nem is ismernétek egymást, esetleg újra összebarátkoztok. Ha nem, te mindent megtettél...

14/L

2011. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dinaa :D ***** válasza:
Ha ő is ki akar békülni, de ha te kezdeményezel, és elkezd vitázni, akkor hagyd. Ha akar, kibékül. Próbálj egy másik jó barátoddal közelebbi viszonyba kerülni.De vigyázz, ha a régi LB-d ki akar békülni, azért az új barátodat ne dobd el! Akkor azt hiszi, kihasználtad :)
2011. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem mondta ,hogy ellenségének tekint.
2011. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
te biztosan jobban tudod. jabocs. nem mondta hanem irta. :)
2011. okt. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!