Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy ne parázzak...

Mit tegyek, hogy ne parázzak ennyire a barátomnak a haverjaitól?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat és mindent megtennék érte,de vasárnap átmegy hozzájuk pár bmx-es barátja és azoknak a barátnői és szeretné,hogy én is menjek,mert Ők még nem ismernek engem.

Viszont Ők menőbbek nálam és mindenki ismeri őket...Én már hallottam róluk sok mindent,olyan,mintha ismerném őket,de Ők nem is tudják a nevemet(vagyis lehet,hogy a barátom már mesélt nekik rólam,de nem biztos).


Annyira félek a vasárnaptól :S

Mert Ők már azért ismerik egymást elég régóta,én meg ott leszek ismeretlenként.Mondtam a barátomnak,hogy nem kell engem is hívni,de Ő szeretné,ha én is mennék és megismerném azokat az embereket,akikkel Ő jóban van.

De én szó szerint félek tőlük...Ahogy elnéztem facebookon a képeiket az összes lány szép és divatos.Velük szemben én kb egy szürke kisegér vagyok.


Szerintetek mit csináljak,hogy ne izguljak ennyire?



14/L (Ők is 14-15 évesek)


2011. szept. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vedd lazán..mosolyogj sokat és add dnmagad
2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Vedd lazára ne azt nézd ,hogy ,,menőbbekˇˇ nálad.Az nem azt jelenti ,hogy le is néznek.Légy önmagad és ennyi.Nem nekik kell megfelelned hanem a pasidnak.
2011. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
He, a barátjának kell megfelelnie? Na ezen gondolkozz el husika. :,) A kérdésre válaszolva, nekem még nem volt barátom, de egy haverom meghívott a szülinapjára, és csak őt ismertem a társaságból. Féltem, hogy kigúnyolnak, vagy a hátam mögött kibeszélik, hogy mennyire nyomi vagyok, mert van fogszabályzóm, szemüvegem, kissé mitesszeres vagyok és egyébként is, nem vagyok egy szépség. Aztán végül fölöslegesen aggódtam, annyira összebarátkoztam velük, hogy együtt szoktunk menni mozizni, és az egyik csaj a körből a legjobb barátnőm lett. Szóval nyugi, ne mutasd, hogy parázol, mert akkor még attól is fogsz félni, hogy amiatt csesztetnek. :D Meg azért biztos nem akarnak rosszban lenni a haverjuk barátnőjével.
2011. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló helyzetben voltam, de nincs abban semmi, ha különbözöl tőlük, mert ha a pasidnak az olyan lányok tetszenének, nem veled járna. Én is elmentem egyszer a barátom körével lógni, ismeretlenként és teljesen más stílusúak voltak tőlem. (Ők cicanaci, bokacsizma, tunikák, virágminta, igazi lányos lányok én meg zenekaros póló meg csíkos punk nadrágok...nakössz, gondoltam) Aztán mot meg tök jóban vagyunk. Ne félj, lény önmagad.

14L

2011. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!