Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Apu beszólt a barátomnak. Mit...

Apu beszólt a barátomnak. Mit tegyek? 13L

Figyelt kérdés

Reggel busszal járunk suliba, apu tudja, hogy járok a fiúval. Apukám is busszal jár dolgozni, ő állt a büfé egyik végében én meg a másikban. A barátom is megvette az uzsonnáját és ugye van az új hülyeség, Fluor Mizu? című száma. Odajön hozzám a fiú és elénekli azt a sort, hogy "Kicsi lány, oh, szia, hello, álljunk össze, mint 2 kicsi Lego"xD Apukám meg beszólt neki, hogy "Tartsd a kezed a Fornettin!" -.-" És azóta nem hagy békén, hogy miért nem koptatom le azt a fiút, minek megyek el vele mindenhova... Eddig semmi baja nem volt a sráccal, csak ezóta a reggel óta. Mit csináljak? A fiút is nagyon szeretem és egyébként nagyon kedves, figyelmes.

13L


2011. jan. 13. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Istenem az élet nagy problémái. Nem itt kéne ezt kérdezgetned, hanem odaállni apád elég és elmondani, hogy az csak poén volt, nyilván nem fogtok pettingelni, szexelni jövőhéten a fiúval, de nagyon örülnél, ha ő meg nem hozna téged ilyen kellemetlen helyzetbe és nem égetne be a barátod előtt. Esetleg beszélj anyukáddal, hogy ő is szóljon apádnak.
2011. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Háááát. Bevallom őszintén két gyerekes (ráadásul mindkettő lány) én viccesnek tartom apukád beszólását. Csak a mihez tartás végett. Azért értem meg apukádat, mert 13 éves lány vagy. Nem hiszem, hogy (még ha csak poénból is) ilyeneket kellene, hogy mondjon a fiúcska. Tudod, minden viccnek a fele igazság...

Apának pedig magyarázd meg, hogy eszed ágában sincs szexuális kapcsolatot létesítened, ezen ne aggódjon.

2011. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
jaj de jot kacagtam, de jol beszolas volt, nem kell ezen annyit gondolkodni ,az en apam igy kezde az elso pasimanl... Iszol?Cigizel?hogy tanulsz? nah ez meg tok komoly, de a te apad meg vicces is
2011. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az én apám is ezekkel a kérdésekkel kezdte-.-" Valami szörnyű volt...
2011. jan. 13. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:
mondd meg neki,hogy apu ez csak egy dalszöveg. és attól h ezt énekelte nem fogok lefeküdni vele vagy ilyesmi. nyugtasd meg. csak félt téged,hogy olyat teszel amit késöbb megbánsz,meg hogy a pasid elszakít téged tőle.. ilyenek az apukák. bár az enyém pont nemxD
2011. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
13 évesen nem fiúzni kellene hanem tanulni.Elkorcsosult ez a mai világ.
2011. jan. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Én is pont ezt akartam írni..13 évesen örülj neki, hogy engedi egyáltalán hogy a fiúval mászkálj...

Én 16 évesen mutattam be otthon az első fiúmat(3 volt csak a 3. a férjem)..az elsőnél nem aggódtak, látták, hogy egyáltalán nem veszem komolyan, nem áradozok róla, sőt ha őszinte akarok lenni szerintem ha nem hozzák szóba nekem eszembe sem jut...és be sem mutattam volna, ha nem 180 km-re lakik...Aztán a másodiknál..hajajaj...elszabadult a pokol! Ott már látták, hogy ebből baj, a kislányunk szerelmes...hatalmas pillarebegtetésekkel néztem rá...na ott nálunk is: hogyan tanulsz? Mik a szüleid? Távlati terveid? Dohányzol?(sajnos igen, na itt már el is ásta magát) Hol laksz? (falun, na itt vége is volt anyáméknál..)és minden..aztán mikor szakítottunk..(mert jó nagy marhák voltunk és még fiatalok), apám nemes egyszerűséggel közölte(sosem volt jégszívű, soha semmibe nem szólt bele, inkább ő volt az engedékenyebb),hogy ezt a fiút soha többé nem szeretné látni mellettem...vagy egyáltalán a közelemben, és a házba nem jöhet be többé...pff...Ennek már 9 éve...A férjemmel 8 éve vagyunk együtt, az 5. évig nem is vették komolyan...most már megszokták, hogy elvittek a háztól;) mondjuk az is igaz, hogy ebbe a fiúba nem lehet belekötni, udvarias, jól nevelt, hangosan köszön, minden ebédre virággal, borral, kiöltözve érkezik(érkezett), eminens tanuló, köztársaságival végezte az egyetemet, és most ott dolgozik, eltart engem, és a kislányunkat, aki júniusban fog kibújni...

Szóval én azt mondom, örülj neki, hogy apukád így kezeli, és tényleg ne feküdj le ezzel a fiúval! ja és mondd meg neki, hogy apukák előtt nem énekelünk ilyeneket, még akkor is ha csak viccnek szánta! Az apukák a testiségre a kislányukkal harapnak!!!


Hajrá


(ui: bocsi a kisregényért, :D)

2011. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem apud vicces. A csávó meg b*zi ha Sp-t énekel.
2011. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez Fluor és nem, nem b u z i, mivel akkor nem hiszem, hogy nekem hordozna i love milkátxD
2011. jan. 14. 18:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom mi baja, mikor tényleg teljesen rendeben van a srác... Nem iszik, nem cigizik, 4-5ös tanuló, kedves, vicces, mindenki azt mondja olyan, mint én fiúban:D
2011. jan. 14. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!