Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, miért volt velem...

Kamaszok, miért volt velem ilyen osztályfőnök?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után először jött vissza az a nem magyar lány, aki terhes lett 17 évesen. Nagyon örültünk neki, egyáltalán nem szeretjük - én kifejezetten utálom, mert elsőben sokat szekált, én meg meguntam és megvertem. Akkor osztályfőnök a pártomat fogta. Másodikban szintén verekedtünk, akkor összefirkálta a kabátomat mint valami dedós én meg bedühödtem (mert nehogy már egy drága kabáttal csak így elbánjon, akkor is mindenki mellettem állt, ofő is. Aztán hogy elment szülni, nyugalom lett egy hónapig. Most viszont visszajött és barátnőmet - aki ki nem állhatja -, folyton követi mint egy pincsikutya. Nem tudja lerázni, mondta, hogy nagyon zavarja, de nem tud vele mit kezdeni. Megpróbáltuk ellene kijátszani a kártyákat, sosem engedtük, hogy a közelünkbe üljön, de pl. fizikán is minket bámult (két lány, egy fiú ültünk egy padba mert egy-egy pad van egymás mellé rakva, elég hosszúak, elfér egy padban három ember is). Oké, eddig nincs gond, a balhé osztályfőnök óráján kezdődött. Kis terem, úgy ülünk hogy egy lány ül az ajtónál, mellette barátnőm (mivel egy gép nem volt jó év elején) ezért köztünk van egy kis szünet és amellett ülök én. És megbeszéltük, hogy nem engedjük, hogy mellénk üljön, odarakja a köztünk lévő üres helyre a széket, én meg a mellettem lévő helyre, de nem rakta oda és mikor visszafordultam, akkor el akarta foglalni az üres helyet. Erre én mondtam neki SZÉPEN, hogy ne üljön oda, mert nem akarom, hogy mellém üljön, de ő nyafogott mint egy óvodás, hadd üljön oda. Szóltam osztályfőnöknek, aki azt mondta, hogy nyugodtan üljön oda, vagy valamelyikünk - mondjuk én -, elülhetek. DE kérdem én, hogy miért nekem kell elülnöm, mikor elsejétől kezdve ott ülök ő meg most jött csak meg? Ráadásul nekem minden cuccom a gépen volt... na és várjatok! Osztályfőnök kitalálta, hogy döntsünk pénzérmével... és ki kapta a rossz oldalt? Naná, hogy én. De miért engem küldött el? Mikor én bejárok minden órára, megtanulok mindent, megcsinálom az összes leckémet, nem lógok, nem beszélek obszcénul a tanárokkal? Nekem lett volna jogom ott maradni - a csoport többi tagja is megerősítette ezt és szünetben panaszkodtak osztályfőnökre, hogy hogy tehetett ilyet, miért az ő pártját fogja? Másik barátnőm meg arról panaszkodott, hogy majd elájult mert olyan büdös volt a lány. Miért? Miért fordított nekem hátat osztályfőnök annyi év bizalom után? Mikor én mindig részt vettem minden eseményen, mindent megcsináltam, akárki akármit kért.
2011. szept. 27. 15:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

* a táskát

* és egy ) hiányzik, bocsánatot kérek a helyesírási hibák miatt

2011. szept. 27. 15:56
 2/13 anonim válasza:
100%
Hány évesek vagytok, 10? Nem kell ezen az ültetés-dolgon ennyire felkapni a vizet. Az ofőd valószínűleg unta a nyávogást, nem tudott arról, hogy a lány rátok akaszkodik, és nem tartotta nagy dolognak ezt az ültetést. Tapasztalatból mondom, hogy pont ez a lány (és hasonszőrű társai) fognak mindig mindent megkapni. Úgyhogy találjatok ki valamit, és intézzétek el ezt a dolgot NORMÁLISAN. (Nem áskálódva, mert abból csak ti jöhettek ki rosszul. Ha szemtől-szembe beszéltek vele, az valószínűleg jobban jön ki. És továbbra is próbáljátok lerázni.) Viszont arra is számíts, hogy ez a dolog nem igazán fog elrendeződni, amíg a) a lány nem talál magának egy baráti kört, b) nem fejezetik be a közös sulit.
2011. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát most elgondolkoztam melykőtök is a gyerekes. De az írásodból inkább te tűnsz annak. Már bocs.
2011. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, végzős

A lány pedig nem nem magyar, hanem ci*gány. Nem értettétek valamit leírtam, biztos külföldire gondoltatok. Pedig ő nem az, csak egy barna bőrű a legrosszabb fajtából. Egyébként - ezt nem írtam -, de a teremben rengeteg hely volt még azon kívül, mindenki szétszórtan ült. Neki nem volt annyi esze, hogy máshova ül mert ha mellém ül, abból úgyis balhé lesz? De neki pont oda kellett ülnie. Írhatjátok, hogy gyerekes a viselkedésem, de ti nem tudjátok, hogy mennyire irritál, mennyire gyűlölöm... azt ahhoz előbb látni kellene őt is, meg eltölteni velünk egy hetet, hogy lássátok a valódi indokot. Mert ez csak egy része a történetnek...

2011. szept. 27. 16:28
 5/13 A kérdező kommentje:

*.

* amit

2011. szept. 27. 16:28
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy of.-d megtudott vagy hallot rólad valami ne túl jót ezért most úgygondolja hogy ez a pincsi a jó.
2011. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát, ő minden csak nem jó.

Nem tudom mit hallhatott ofő, egy szóval sem említette, pedig mindig elszokta magát szólni ha valaki körül van valami.

2011. szept. 27. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Komolyan, kívánom neked, hogy ez legyen a legkisebb problémád az életben.De nem kell ezt ennyire túl reagálni, hogy most a csaj hova ült.

Nézd, tudom sz*r helyzet, de akkor is igaza van az egyik hozzászólónak, próbáljátok meg vele megbeszélni a dolgot.

De nem te hanem inkább a barátnőd, mondja meg neki, hogy szálljon le róla, szemtől-szembe.

Egyébként nincs több c*gány a suliban vagy az osztályban akivel eltudna lenni?Csak veletek?

2011. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
legyen már ez a legnagyobb problémád egész életedben...
2011. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Bocsi de próbáltad már megérteni azt a lányt? Lehet, hogy békülni szeretne csak nem mer. Ki tudja milyen élete van és milyen gondjai lehetnek. Lehet azóta megváltozott amióta elment az iskolából és lehet, hogy a viselkedésén nem látszik ki tudja.. Ne akadj fel ilyen dolgokon.

Egyébként én is roma vagyok és nagyon rosszul esik, hogy így beszélnek a romákról... De ezt már egy másik téma ammit soha nem értettek meg az ilyen emberek...

2011. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!