Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szeretne tőlem? Mit tegyek?

Mit szeretne tőlem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek !



A sulinkban van egy srác(osztálytársam is),akivel nem voltam valami jóban eddig.

Kb csak annyi volt a beszélgetésünk,hogy köszöntünk,néha beszéltünk.Igazából nem is volt olyan sok közös témánk,Ő inkább a város krémjébe tartozik,elég nagyképű azokkal,akik nem olyanok,mint Ő...én pedig inkább csendesebb vagyok és nincs 3 ezer ismerősöm face-n.

Szóval csak ilyen osztályban történt dolgokról tudtunk beszélgetni,ha beszéltünk.


De amióta elkezdődött a suli valahogy jobb fej lett.

Lehet,hogy csak én érzem így.

De folyton ott van,ahol én és a legjobb barátnőm,mindig rám ír chaten és néha van,hogy órákig beszélgetünk minden hülyeségről.

Tegnap ott voltam náluk délután és úgy volt,hogy csak 1 órára megyek(segítenem kellett neki az angol házijával vmit),de végül ott voltam vagy 5 órán keresztül.

És egy picit játszottunk is...

Mondta,hogy "felelsz vagy mersz"-ezzünk,de úgy,hogyha valamelyikünk nem akar valamire válaszolni vagy megcsinálni valamit,akkor le kell vennie valamilyen ruhadarabot...Ebből az lett,hogy én pólóban + franciabugyiban,Ő pedig boxerben ült az ágyon.

Amikor meg felálltam felvenni a nadrágomat,akkor a tükörben láttam,hogy eléggé stíröli a fenekemet.

Csak az a gond,hogy a legjobb barátnőmnek is tetszik a srác...A srácnak meg nem jön be annyira a barátnőm.Ma is elindultunk a suliból és mondta a fiú,hogy menjek el hozzájuk jacuzzizni vagy csak úgy hülyéskedni,mert a szülei a hétvégén nem lesznek otthon,a nagynénje,aki meg vigyázna rá csak este megy hozzájuk.

Mondtam hogy oké és odafordultam a barátnőmhöz,hogy akkor jöjjön Ő is.Mikor kimondtam azt,hogy "Akkor ugye te is jössz Viki(így hívják a barátnőmet)?",akkor a srác elkezdte mondani,hogy "Nem,nem kell oda Viki,tudod,a 3 már tömeg...Megleszünk mi ketten is."

Ez nagyon szarul esett a barátnőmnek,láttam az arcán.

Ma mesélte,hogy nem rég szakított a volt barátnőjével és hogy tök szar neki egyedül,mert eddig mindig volt rögtön új barátnője,de most valahogy nincs kedve senkinek a vinnyogását hallgatni arról,hogy nem foglalkozik vele.


Van egy iPhone-ja(igazából minden cucca Apple-ös,mert szerinte csak az gyárt normális elektronikus cuccokat,csak hogy az Ő szavaival éljek) és mondta,hogyha majd kijön az iPhone 5,akkor azt,ami neki most van azt nekem adja.

Nem tudom,hogy ezt komolyan gondolta-e,lehet,hogy csak viccelt.

Az egyik haverja pedig mesélte,hogy a srác telefonjában úgy vagyok benne a névjegyzékben,hogy "P**cika" .

Nem tudom,hogy ez igaz-e,de egy kicsit bizarr.


Szerintetek tetszem neki?

Vagy miért csinálja ezeket?


Lehet,hogy csak havernak tart...De ma is,amikor ott voltam náluk feküdtünk az ágyon(franciaágy,elfértünk.) és felírt a kezemre egy szívet és mellé egy felkiáltójelet.

Folyton kérdezgeti,hogy ki tetszik,de félek elmondani neki azt,hogy Ő mert hát...elég szemét tud lenni azokkal,akiket nem kedvel :S.


Mit tegyek?

Nekem nagyon tetszik,de még sosem volt barátom,ezért nem vagyok olyan tapasztalt,mint Ő....:$

És félek,hogy nem tetszene neki valami(pl. hogy nem csókolok jól,mert még senkivel nem csókolóztam,nem szeretek magassarkút hordani,stb).

Eddig csak modell stílusú lányokkal járt(165 cm alatt nem voltak,50-60 kg. között voltak,mindenek tökéletes volt a mosolya,a haja és a sminkje,stb),de velük szemben én kicsit sem vagyok szép.



Annyira szeretem,de közben nem is akarok a legjobb barátnőmnek fájdalmat okozni azzal,hogy összejövök a sráccal.

Csak olyan jó lenne nekem is egy fiú...


2011. szept. 23. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki,hidd el.Ha nem lennél neki szimpatikus,akkor nem beszélgetne veled,hívna el magukhoz.

Ha mégegyszer megkérdezi,hogy ki tetszik neked,mond el bátran,hogy Ő.Azért kérdezi,mert csak azt várja,hogy végre kimond.

2011. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

hát... az biztos, hogy a srácnak bejössz.sőt! de mivel az lb-dnek is tetszik, ezért valakinek rossz lesz: ha összejössz vele, akkor a barátnőd, ha nem akkor a srác sértődik meg. szóval itt neked kell döntened, hogy ki a fontosabb... de tudod, a fiúk mennek, de a barátok maradnak.

13L

2011. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
eléggé biztos hogy tetszel neki. ne félj tőle, mondd el neki hogy ő is tetszik neked. barátnőd meg ha tényleg a barátnőd akkor megérti, hogy végre szeretnél valakit.
2011. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
hát igen..:) szúrná a fosódat:)
2011. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, 10000000%.

A barátnőd szerintem megértené, ha nem, akkor ő nem igazi jóbarát.

Tudod, a fiúkon nem szabad összeveszni a legjobb barátnőknek! :)

2011. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De ha tényleg tetszem neki,akkor miért nem mondja el?

Ő sokkal jártasabb az ilyen dolgokban.

2011. szept. 23. 20:08
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

"Mondta,hogy "felelsz vagy mersz"-ezzünk,de úgy,hogyha valamelyikünk nem akar valamire válaszolni vagy megcsinálni valamit,akkor le kell vennie valamilyen ruhadarabot...Ebből az lett,hogy én pólóban + franciabugyiban,Ő pedig boxerben ült az ágyon. "



ilyen könnyen levetkőztetett? szerintem egyértelmű mire megy ki...

2011. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én akkor sem hívnék Puncikának egy lányt, ha nagyon szoros kapcsolat, és nagy szerelem lenne köztünk, mert az egy testrésze.
2011. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele lefeküdni,mert még csak 14 vagyok...

Az meg nem biztos,hogy "puncikának" írt be a telefonjába.Bár a felelsz vagy merszben az lett volna az egyik feladatom,hogy változtassam meg az msn nevemet arra.Szóval nem tudom.

De ma nagy valószínűséggel náluk alszom,mert a nagynénjének(aki vigyázna rá) el kell mennie Ausztriába vmi miatt délután,szóval csak holnap jön haza.És a srác azt mondta,hogy ott aludhatnék náluk,ha van kedvem...

2011. szept. 24. 09:01
 10/16 anonim ***** válasza:
A kérdésedből ítélve Puncikának írt be a telefonjába a fiú. de Te nem merted kiírni.
2011. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!