Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kivételezik más barátnői...

Miért kivételezik más barátnőivel?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel nem egy iskolába járunk és azt hittem, hogy tudunk majd beszélni mindennap telefonon ezért felhívtam tegnap de nem örült neki. Mondta, hogy egy héten egyszer hívjam fel. A másik barátnője meg felhívta tegnap meg ma is és neki mégsem mondott ilyet. De azt hiszi, hogy ere nem jöttem rá. Nem értem ő miért hívhatja akkor fel ha őt ne hívogassuk. Biztos azért mert ő jobb barátnője és vele szívesen beszél.
2011. szept. 6. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
És most meghalsz mert ez olyan hatalmas nagy gond. Szerencse hogy a mi sulinkban nincsenek ilyen lányok akik megsértődnek azért mert más barátnőivel jobban kijön. Ha te nem vagy a legjobb barátnője ne csodálkozz.
2011. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért az milyen már,hogy megmondja hányszor hívhatja fel?! Szerintem hanyagol ezt a "barátnődet" :)
2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ciossa ***** válasza:
100%
Ha ezt mondja,szerintem meg sem érdemli a felhívást;mi az,hogy beszabályozza,hányszor hívhatod?Még ha nem is örül neki,az ilyet,főleg így,pofátlanság elmondani.:/
2011. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!