Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így nagyon feltűnő, vagy...

Ez így nagyon feltűnő, vagy csak én érzem annak?

Figyelt kérdés

Általában a suliban, ha végigmegyek a folyosón szünetben (egyedül) és nincsenek olyan sokan, akkor mindig olyan kényelmetlenül érzem magam..mert ott ül csomó "nagyobb" és úgy érzem mintha bámulnának, ezért mattul figyelek előre...legalábbis próbálok nem rájuk nézni.


Szerintetek ők ezt látják, h direkt nem akarok odanézni?

Nem tudom, ha a buszon vagyok pl, egyedül, akkoris úgy bámulok ki az ablakon, h szinte megfájdul a fejem....


???

13/l


2011. szept. 6. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Jéézus. :) Én is ilyen vagyok. Igaz ,már 8.-os ,de vannak olyan osztálytársaim... na m1. Ha buszon ülök én is próbálok nem ránézni senkire,hogy nehogy azt higgyék ,hogy én bámulom őket vagy hasonló. Mondjuk én alapból csendes vagyok... Meg hát velem szokott olyan is lenni,hogy valaki hozzám szól és én annyira zavarban vagyok,hogy szarul ejtek ki egy szót. xD


13.L

2011. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

velem is mindig ez van:S

igaz most a suliba mi vagyunk a legnagyobbak,de úgy parázok,hogy mi lesz jövőre,vagy ha állnak a buszmegbe én meg eljövök előttük....ááááá...szinte az ájulás kerülget

14/L

2011. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
85%

velem is ugyan ez van:megyek reggel a suliba felmegyek a lépcsőn és a folyosó mellet vannak székek.ott szoktak ülni a nagyobbak.és soha nem nézek oda :) nem tudom h mért de nem

xD

2011. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

velem is ez van, mondjuk most hogy a suliban mi vagyunk a legnagyobbak most már nem annyira.

a buszon meg nincs ilyenem :)

nem te vagy az egyedüli nyugi :)

13L

2011. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kicsik mindig félnek a nagyobbaktól :D

De gondlj bele, az alatt járók mind így gondolnak rád.

2011. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 15:33

Én detto így vagyok.:D

De idegenek előtt nem, csak azokkal, akiket ismerek, és idősebbek nálam, vagy pedig valamiért zavarba hoznak.

Idegenek előtt teljesen zavartalan vagyok, az utcán, buszon általában mindenki hülyének néz.

Szóval nálam annyi, hogy suliban nem nézek sokáig valakit, nehogy rám nézzen véletlen és azt higgye bámulom, meg ha hozzámszólnak néha zavarban vagyok és rosszul ejtek ki egy szavat, vagy a szóba belekeverek + betűket. xd De egy-két ilyen rossz mondat után teljesen normális vagyok.


14/L

2011. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azthittem hogy csak én vagyok ilyen :DDD

14/L

2011. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Na, én 13.-os vagyok.

Nyugi, le se tojjuk a kicsiket. Se az nem érdekel minket, ha egyedül vannak, se az, ha csoportban, se az, hogyan néznek ki.

De ha sikítoznak (bár az 13 évesre nem vonatkozik, hanem 11-re, mert nálunk még 5.-esek is vannak), az már őrült idegesítő.

2011. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hát.. én is mindig így voltam vele... már nem annyira, de a buszon mégis elő szokott jönni az érzés :D

pedig már 22 vagyok :D

2011. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13 L. 12 osztályos a sulink, és leszarom ha figyelnek xD bárhol... :D
2011. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!