Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen velem? (kérdésed...

Miért ilyen velem? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm most ment egyetemre és a napokban költözött el. Amikor hívtam most hétvégén mindig valami dolga volt. Hol ez hol az. Ma is hívtam hátha ráér de nem. Ma is sok dolga volt. Én megértem, hogy kipakol, berendezkedik meg szétnéz a környéken milyen de az nem igaz, hogy nincs 10 perce a beszélgetésre. Nekem inkább úgy tűnik, hogy nem is akar beszélni velem ezért leráz mindenféle indokkal. Meg gondolom pár hónap múlva már az új barátnői lesznek fontosak én meg nem :(
2011. szept. 4. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
biztos
2011. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki normális választ írna?
2011. szept. 4. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egyik nap hozzá, segíts neki kipakolni. Vagy messze költözött? Akkor nem tudom. De ha el tudsz hozzá menni, akkor segíts neki, addig is együtt lehettek, beszélhettek. Lehet, hogy tényleg sok dolga van...:S


14/L

2011. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is most költöztem koleszba és enni nem volt időm, nem hogy beszélgetni... :D
2011. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2011. szept. 4. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Najó figyelj,lepontozhatsz,de elmondom a véleményemet. és igen a kérdésre válaszolok....Szóval most magamból indulok ki , velem nagyon sokszor van az ,hogy semmi kedvem emberek közelébe menni(főleg nyáron) még a legjobb barátaim közelébe sem,pedig hívnak. Tehát lehet,hogy nem veled van baja,hanem egyszerűen nincs kedve!
2011. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!