Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ismered ezt? Mi a véleményed?...

Ismered ezt? Mi a véleményed? Megváltozik valami is benned?

2011. szept. 2. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Ismerem, már láttam :))

Nem is tudok mit mondani. Fantasztikus, hihetetlen.

Hogy ő tényleg tud mosolyogni, amikor pedig mennyi baja lehet. És annyira igaza van :))

Jó lenne egyszer találkozni vele élőben is. Biztos vagyok benne, hogy sok emberben változtatott meg valamit.

megtanít minket, hogy annak kell örülni, amink van :))

2011. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy jó lenne találkozni Vele! :)
2011. szept. 2. 21:27
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezt kellene megnézetni minden öngyilkos hajlamú tinivel, akik xart se tudnak még az életről.
2011. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
. jó kis film
2011. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

21.29-el egyetértek :)


Amúgy még nem láttam és nemhiszem, hogy megváltozik most bennem valami mert semmi "olyan" nincs bennem ami emiatt megváltozna.

2011. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Én...könnyeztem rajta :(


14/L

2011. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Tőlem lested vagy a citromblogról :D?


Na én hozzátennék valamit. Ezt üzenem minden olyan kis tininek akit "szererelmi bánat ért" meg bőg mert nem kap meg valamit, hogy MI A FENÉÉRT KELL BŐGNI? Ha ő tud boldog és normális életet élni akkor ti is. Pedig neki nincs se keze se lába.


Azok akiknek lelki gondjaik vannak pl: kiközösítettek, szülei elhuunytak, nincsenek barátjai azoknak ezt motivációként üzenem.

2011. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Szép és elgondolkodtató videó. Még nem láttam hasonlót, illetve igen, de az nem teljesen ilyen volt. *bravó kislány, jól megaszontad*
2011. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Igen, már láttam. Amikor először láttam, nagyon elgondolkodtam. Itt ez az ember, akinek sem keze, sem lába nincs, mégis optimista, van önértékelése, tud mosolyogni és boldog lenni, mi meg mindenféle kis apróságért panaszkodunk... Pedig ha belegondolunk, milyen lenne a kezeink meg a lábaink nélkül... Ugye, milyen súlyos dolog? Én végtelenül tisztelem ezt az embert.


15/L

2011. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Én sírtam rajta...Nem változtatott meg, vagyis még nem tudom, de elgondolkoztatott. Én is szívesen találkoznék vele(csak sajnos nem tudok még angolul annyira, hogy megértsem:D)

14L

2011. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!