Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom zokog, és ő sem...

A lányom zokog, és ő sem tudja pontosan, hogy miért. Mint mikor csecsemő volt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

13 éves. Olyan már pár napja, mint egy zombi. Kikapcsolta a telefonját, ül, zenél, zenét hallgat, sorozatot néz, de egy szót se szól az alap dolgokon kívül, ha teheti azokat is csak elmutogatja. Egy kevés édességen és ásványvízen él, de mikor kérdeztem, azt mondta ő se tudja pontosan a baját, össze kell magában raknia. Mindent elmond nekem, tehát nem tudom mi történhetett.

Egy aggódó anyuka.


2011. aug. 25. 16:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Vígasztald meg!ne kérdezd miért sír.Én is csináltam ilyet 11évesen.Sírtam,de azt se tudtam hogy miért,egyszerüen csak sírnom kellett.Kb.2hétig tartott de nem folyamatosan hanem kétnaponta egyszer sirtam,de nem voltam szomorú se.Csak én olyankor kedztem kamaszodni mert korán érö vagyok.Lehet hogy a lányod most kedz,ne ess kétségbe.el fog múlni.Ez teljesen normális:D

16/L

2011. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ő is elég korán érik, 10 évesen már cicisedett és 11 évesen menstruált is. Szóval ő már túl van az elején:)
2011. aug. 26. 11:46
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Tudom hogy már megoldódott de a többi válaszolónak is üzenem, hogy nem kelll rögtön pszihológus, szerintem ez erősern a van ilyen és meg lehet oldani" kategóriába tartozikk. Velem is szokott ilyen lenni, pl. pont tegnaap is ez volt, pedig az a nyaram egyik legjobb napja volt nem tudom miért volt mégis ez...

14L

2011. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is szoktak ilyen napjaim lenni. Vagyis olyasmik, hogy nem tudom mi a bajom, de "hisztiznem" kellés senkivel nem érthetek egyet. Úgy érzem senki sem szeret...

De pár nap után elmúlnak:D

14/L

2011. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én is 13 vagyok és nekem is vannak ilyen napjaim és nyugodj meg nem hazudik neked!Ez biztos hisz ilyenkor én sem tudom miért vagyok igy lelombozva.Amikor anyától kérdeztem h miért van ez velem azt mondta h ez teljesen normális ebben a korszakban.De ennek ellenére elég vidám ember vagyok aki suliidőben 7-kor felkel elkezd röhögni 11-kor lefekszik és röhögéssel fejezi be a napot:)
2011. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem is vannak néha ilyen depis nyavalyáim.... 13/L
2011. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 avellana ***** válasza:
100%
Jaj... 13 évesen nekem is voltak ilyenjeim, amikor a semmiért sírtam. Aztán anyu mindig leült mellém, hozott zsepit, és miután megnyugodtam, mondott pár dolgot, emitől nevetnem kellett. Két hétig mehetett így, aztán rendbe is jöttem. Talán túl nagy a nyomás. Ki tudja..
2011. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzserkori depresszió. Húú hogy én erről mennyit tudnék mesélni! 2 évig voltam ebben az állapotban. Igen, bántott, hogy a barátaim elzüllöttek, drogosok és piások lettek. Bántott, hogy ribancok lettek a barátnőimből, mert megőrjítették őket a hormonok. Aztán most így 5-6 évvel később már nem bánt semmi. Már nem fontosak a barátok.
2011. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16:35-ös válaszolónak: én most 15vagyok de 13 évesen még barbiztam :)
2011. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!