Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 évesen fekete körömlakk?

12 évesen fekete körömlakk?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok róla?(=
2011. aug. 14. 14:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tegnap 15:07

tessék szépen befestett fekete körmök -> [link] és ez még nem is egy nő keze.

2011. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
fesd be,csak ne szokj rá a körömfestésre,mert besárgul a körmöd.
2011. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

én általában rózsaszínre átlátszóra vagy feketére szoktam. :)

13/L

2011. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete körömlakk egy 12 évesen nem tetszik. A színes az lehet szép, ha szépen be tudod festeni(nálam nem egyszer nézett ki úgy a körömfestés, hogy befestettem aztán meg rögtön le is mostam, mert nem lett szép/nem tudtam kivárni, hogy megszáradjon, majd pedig nem volt türelmem újra kifesteni...)de amúgy nem kell. Inkább nem bocsátkozom hosszasabb indoklásba, mert úgyse tudnék, és úgyis belekötnének, csak annyi hogy nekem nem tetszene. Idősebb korban vmi buliba vagy ilyesmi helyre lehet mert nálam az valamiért "elegánsnak" számít, de 12 évesen ilyen helyre is inkább halvány rózsaszín vagy átlátszó.
2011. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
9 éves korom óta mindig feketére festem :D Sokszor leemoztak legothoztak érte, de KI NEM SZ@RJA LE? :DD
2012. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!