Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 évesen fekete körömlakk?

12 évesen fekete körömlakk?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok róla?(=
2011. aug. 14. 14:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Otthon úgy festi, ahogy akarja, de utcára nem mehetne benne, 12 évesnek nem való, ennyi. A korosztályotok azt hiszi menő lesz attól, mert majmolja a felnőtteket, közbe csak nevetségessé teszi magát, tapasztalatból mondom.
2011. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
12 évesen a körömfestés ÉPPHOGY nem korai... De a fekete nagyon durva. Ne csináld.
2011. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Most festettem be előszőr feketére,iskolába biztosan nem fogom,mert ott még a halvány rózsaszínt sem engedik nemhogy a feketét =S..

De otthonra szerintem még befestem egyszer-kétszer..

2011. aug. 14. 19:11
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

Én is olyan körül lehettem, amikor 5.ben feketére festettem. Úgy is mentem iskolába, és senki nem szólt érte egy árva szót se. Csak a tesi tanárom kérdezte meg, hogy szurokba nyúltam e? Ennyi volt az összes reakció. Pedig a főváros egyik legjobb általános iskolája volt. A szüleim se szóltak érte semmit. Párszor befestettem, aztán meguntam, és ennyi volt. Szerintem annyira nem érdemes ezért cirkuszolni a gyerekkel. Egyszerűen annyira piti dolog, hogy nem éri meg, se tanárként, se szülőként.

26/L

2011. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%
nekem mát kb.8 évesen is volt feketére festve a körmöm,amikor a tesóm kifestette.12 évesen pedig úgy mentem suliba,semmi baj nincs a fekete körömlakban.
2011. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Király :) Nyugodtan én is szeretem annyi körömlakom van meg erősít is a körmöt szóval nyugodtan a fekete meg jó szín
2011. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik nyugodtan csináld semmi bajod nem lesz tőle.

Én csak kiskoromban festettem be a körmömet színesre, játékból és kíváncsiságból. Pár éve már nem is festem mert egyszerűen irritál, nem szeretem... :D

2011. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen normális ;)

nekem volt egy barátnőm aki már 2. osztályba feketére festette a körmét és hetekig úgy volt akár lepattogott akár nem..

2011. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%

hát én nem is festem a körmöm de ha festeném is,nem feketére.

ennek 2 oka van.

az első: a fekete körömlakk emos.

második: nálunk az iskolába bevezették hogy akiknek erősen van festve a körme vagy a sminkje túl kihívó,annak igazgatóit adnak.

vagy az igazgatóiban lemosatják velük.

és ez szerintem tök jó mert legalább már nem néz ki minden második csaj a suliban úgy mint egy sarki

13l

2011. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

szerintem nem pont az emosághoz kell hasonlítani :DD.

Köszönöm a válaszokat =).

2011. aug. 15. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!