Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elferdült a zenei ízlésem?

Elferdült a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés

suli idő alatt folyton csak Fluor,Sp meg Gagát hallgattam és mióta nyár van rászoktam az Alvin és a mókusokra,kispál és a borzra meg Avril Lavingra (avilt régen is hallgattam) de nem fura hogy lány létem ilyeneket hallgatok?

13/L


2011. aug. 9. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
great, ezek közül a Kispál és a borz, meg az Alvin már szép haladás :) lassan jöhet a Quimby! :D
2011. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hálistennek váltottál a 2 f*sról: Fluorról és SP-ről. Az nem ének amit ők csinálnak a raphez meg közel sincs.
2011. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Nem hogy elferdült, eddig nem is volt zenei ízlésed!


Amiket leírtál az nem zene, az kategorizálhatatlan °@+!


Normális ember nem hallgat olyat. A Rap-pel nincs bajom, még a discót meg a technót is elviselem, de hogy ilyen tehetségtelen embereket istenít a média.. (legalább ha valami mondanivalója lenne).


Kb. annyi idősen mint most te én is azt hallgattam (Alvin, aljas kúszóbab, hatóságilag tilos stb, meg metált közbe) most meg inkább shock rock, death\black\trash\heavy... metál szóval metálból szinte minden. De hallgatók még punkot, pop-ot (Michael Jacksont, nem ilyen új keletű ...)


Szóval nem elferdült, helyrejött, ha ilyeneket hallgatsz rossz ember nem lehetsz (rosszabb mint ha azokat hallgatnád mint előtte biztos nem)


17/F

2011. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 lorus ***** válasza:
100%

Nem. Javult. Én is ilyeneket hallgatok.

A szüleim is rockot hallgatnak, a tesóim is, nálunk ez törvényszerű.

16/l

2011. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az összes barátom R'n'B-t meg Minimalt meg Altert hallgat, én meg punkrockot és rockot:D Tehát ne szégyelld sose amit hallgatsz. Ez a te ízlésed és ennyi. Mondjuk én nem különösebben szeretem az alternatív kultúrát, de az az én bajom.

13/L

2011. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Fluor,Sp meg Gaga. Pont 3 b*zit kell hallgatni?
2011. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!