Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elferdült a zenei ízlésem?

Elferdült a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés

suli idő alatt folyton csak Fluor,Sp meg Gagát hallgattam és mióta nyár van rászoktam az Alvin és a mókusokra,kispál és a borzra meg Avril Lavingra (avilt régen is hallgattam) de nem fura hogy lány létem ilyeneket hallgatok?

13/L


2011. aug. 9. 14:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
miért, a lányok csak szar zenét hallgathatnak?
2011. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fura :D Amúgy, ha ez megnyugtat, mikor 13 voltam (lány vagyok), nekem is ezek volt a kedvenceim : Alvin, Avril, Sum41, Busted, Tankcsapda...


Amúgy semmilyen zenét nem FURA hallgatni... Ha épp Alvint van kedved hallgatni, hallgasd azt, ha meg SP-t, akkor azt (sokan írtó gáznak tartják, de sz*rni rájuk!)

2011. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem tom de az osztályunkban szinte mindegyik "szereti" Fluort
2011. aug. 9. 14:40
 4/16 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa, én is 13 éves vagyok, suliidőben én is csak Britney Spears-t, Ashley Tisdale-t meg minden ilyen sz*rt hallgattam, nyár óta meg totál rá vagyok kattanva a metálra.(hála Istennek)
2011. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet senkit a zenei ízlése alapján megítélni, és nemtől független, hogy ki mit hallgat.
2011. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy milyen zenét hallgatsz, az teljesen független a nemtől.

Amúgy meg nem elferdült, hanem megjavult. :D

2011. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Kispál és a borz a legjobb ami veled történhetett. Nézz utána az alter kultúrának. Hátha bejön.
2011. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nyílván változik a zenei ízlésed és még hányszor fog az életben! :)

Egyébként tényleg nem lehet zenei ízlés alapján ítélkezni, és azt sem lehet sokszor kitalálni, hogy egy adott személy milyen zenét hallgathat.


Én például mindenevő vagyok zenei téren. Nagyon szeretem a Kispál és a borzot, Avril Lavignet, a Simple Plan, a Sum41-et, az egyik nagy kedvencem a Hooligans, de nagyon szeretem Beyoncet, Shakirat, Leona Lewis, Lady Gagát, Keshat is, de Pitbullt és David Guettát is. Szóval ez is elég vegyes.


Egyébként elég sok lány szereti az ilyesmi zenéket, mint amiket te írtál:)

16/L

2011. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

és pár hónapja hallgattam minden sz*rt tehát ilyen jason derulo enrique iglesias meg ilyenek most meg

alice cooper, mötley crue, joan jett, GUNS N ROSES <3, rolling stones, beatles, ACDC, kiss, black sabbath, red hot chili peppers...:D

2011. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

hát inkább ezeket, mint amiket eddig hallgattál...

annak van elferdült zenei ízlése, aki fluort meg társait hallgat

2011. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!