Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz ha, az egész nyaramat a...

Gáz ha, az egész nyaramat a szüleim osztják be?

Figyelt kérdés

15/F Úgy értem hogy én magamtól nem nagyon szoktam elmenni helyekre.Ők irattak be táborba 5 napra ami nem volt rossz ezért nem is ellenkeztem de például néha elmegyek anyámmal biciklizni mert egyedül nem akar stb... Meg lassan most nyáron már többet vagyunk a Balatonon mint itthon:S

Persze van olyan nap mikor azt csinálok amit akarok.


2011. aug. 6. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Sőt, én örülnék, ha az én szüleim táborba íratnának, meg ennyit foglalkoznának velem. Ez azt jelenti, hogy törődnek veled, és azt szeretnék, ha mozgalmas és eseménydús nyarad lenne. De ha olyan programot is rád erőltetnek, amit nem szeretnél, akkor beszélj velük.
2011. aug. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
becsüld meg a szüleidet:)örülnék neki nem is kicsit,ha maguktól táborba iratnának.:)
2011. aug. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Örülnék,hogyha ennyi programot szerveznének. Bár ígyis televagyok,hogy mindennap elfoglalom magam a barátnőimmel,de anyuék sokat dolgoznak,a családi nyaralás az nemmaradt el:)
2011. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Utálom a gázos kérdéseket. Inkább legyél a szüleiddel egész nyáron a Balatonon, mint iszákos emberek társaságába.
2011. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok
2011. aug. 6. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!