Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kereshetnék egy kis...

Hogyan kereshetnék egy kis pénzt? (csak környéken)

Figyelt kérdés

Mondanom sem kell hogy most nincs egy vasam sem.Anyáéktól nem kapok zsebpénzt de havonta mégis összejön.

Most jól jönne egy kis pénz hogy ne úgy keljen anyáéktól kérni bármire(egy újságra vagy kisebb dolgokra).

Gondoltam könnyebb kis munkákra is.Mint például:másnak (ha nagyon elfoglalt) pénzért bevásárolni,vagy ha valakinek gyorsan egy városon belüli helyre el kell szállítania valamit,futárként szívesen megcsinálom,ezzel szerezve egy kis pénzt.Esetleg a kutyasétáltatás.De ezekbe nem tudom hogy kezdhetnék bele.Gondoltam arra hogy a város hirdetőtáblájára kirakom hogy elvállalom.Mint ahogy mások eladni szoktak de mégsem mertem.

Más ötletek amit elvállalhatok?


2011. júl. 24. 14:31
 1/2 anonim válasza:
A tábla nem jó ötlet, mert te nem vállalhatsz semmit, mivel nem vagy vállalkozó, adj fel hirdetést hogy szívesen segítenél mamáknak bevásárolni, vagy vaterán adj el valamit amire nincs már szükséged. vagy gyűjtögess sörös üvegeket,
2011. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mostmár lehet a sörös dobozokat fogom mert azt is be lehet válatni..azért köszönöm :)
2011. júl. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!