Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, voltatok mar depress...

Kamaszok, voltatok mar depressziosok?

Figyelt kérdés
mi volt az oka ennek, es hogy tudtatok feldolgozni a tortenteket?
2011. júl. 16. 12:36
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én már voltam. Néha a legkisebb dolgon is tudtam depressziós lenni, vagy csak hallgatok egy szomorú számot és akkor én is szomorú leszek. De hamar túlesek rajtuk. 1 eset volt, mikor tartós volt, mikor szakított velem a barátom, 8 hónap után. Hosszú ideig tartott míg kiheverem de sikerült. 15/L
2011. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

sajnos én is:/ az elmúlt 1 év nagyon zürös volt...leginkább fiuk miatt voltam és vagyok depi féleségben...

az utóbbiakat,úgy hogy jött 1 másik dolog,amire annyira figyeltem,hogy a másik dolgot szerencsére elfelejtettem. a mostanit...hát lehetetlen lesz feldolgozni:/

és az a legszebb,hogy ilyenkor a barátok sehol sincsennek:/

2011. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én voltam már, vagy vmi ilyen hasonló lelki beteg, viszont a barátok (akikkel mára köszönőviszonyba vagyok) segítettek, meg persze a versírás. Azóta reppelek : D 16/F
2011. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen.És nagyon nehéz volt kilábalni belőle.14/L
2011. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Igen,3 éve már az vagyok! Szerintem ha valaki benne van azt az "okot" már soha nem tudja feldolgozni max megtanul vele együtt élni...de van akinek ez nem megy és más lehetőséget keres


16/L

2013. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!