Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Alig egy hetem van. Ötletek?...

Alig egy hetem van. Ötletek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az öcsémről van szó. Egy hét múlva lesz 12 éves, és ötletem sincs mit vegyek neki. Nagyon szereti az olyan dolgokat, amivel viccelődni lehet. (Pl: Ördög patron és a többi ilyen "vegyük meg, de minek dolgok")

Szereti a focit, és rajong az F1-ért. Szereti a számítógépes játékokat, de én mégis olyan ajándékot szeretnék, ami vicces, érdekes, és persze olcsó. Mert max. 3ezret tudok rászánni. Nekem az is nagy segítség lenne, ha egy olyan internetes oldalt tudnátok mutatni, ahol lehet rendelni ilyen muris ajándékokat.(Pl: világító jégkocka, hasonlók..) Előre is köszönöm!

14L


2011. jún. 22. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Férjem húga F1 mániákus, kockászászlót vettünk neki... :D
2011. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó! Köszönöm :D

De még tippeket kérnék! :)

2011. jún. 22. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt egy internetes oldal:


[link]

2011. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez Jópofa :) Köszönöm!
2011. jún. 22. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:

www.bigyoshop.hu

ezjó,csak az a baj h nagyon nem túl olcsó cuccok vannak,de érdemes körülnézni.; )

2011. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez valami eszméletlen jó. :D

Nagyon Köszi! :))

2011. jún. 22. 21:30
 7/9 M@x ***** válasza:

Vedd meg neki ezt:

[link]

2011. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én szeptemberbe leszek 12 de az osztálytársaimnak mellé axe-ot szoktam venni. Nálunk menő a fiúk körébe. :P
2011. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mert csak 13 vagyok mindig azt csinálom mivel még nincs keresetem hogy ünnepkor szeretteimnek veszek egy jobb minőségű csokit. Mert az 1000 alatt van vagy a körül ők se gazdagok nem mindig szánnak rá pénzt (sőt kb. évbe ha az én ajándékaim nem számoljuk esznek ilyet kb. 1x-2x) mégis a csokit kb. mindenki szereti és nem kacat mert meg eszik ízlik nekik őrülnek neki. Olyat veszek ami a kedvenc ízesítésük (pl. mogyorós, szilvás) vagy csak sima svájci-t, mozart stb. Szerintem neked is jó ötlelet lenne biztos örülne neki.
2011. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!