Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy álljak neki? Ötletek?

Hogy álljak neki? Ötletek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most vagyok túl egy igen csak rossz korszakon.Ez elmúlt 2 évben egy igen szánalmas internetes online játékkal játszottam 0-24-ben.Elegem lett rájöttem hogy ez szánalmas letöröltem otthagytam..Viszont nem nagyon van jelenleg barátom a suliban 1-2 de a városban amúgy is hülye emberek vannak..2 Szomszéd városban van 1-2 jó barátom és arra gondoltam hogy az ő baráti társaságukba kéne bekapcsolódnom.Főleg azért mert mindkettő nyár végén költözik..
2011. máj. 31. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek hogy állj neki?A barát szerzésnek?
2011. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is kb amióta gépezek hízok és nem törődöm mással.. najó. tanulok rendesen, és vannak barátaim is, de szabadidőmet leköti a gépezés..de átvitetem a gépet anyám szobájába, és egész nyárra komplett programot írtam magamnak.. fogyókúra, programok, nyááár.
2011. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen annak.Én is így voltam vele tiszta nagy belem lett :D Hétfőtől járok konditerembe..Mivel játszottál?
2011. máj. 31. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj festeni, hangszeren tanulni, énekelni, táncolni, boxolni, aerobicozni, focizni, baseballozni,... a határ a csillagos ég!
2011. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az uccsó komment nem hülyeség, but sounds gay a bit...:D

Szóval ha találsz valami hobbit, ami társas tevékenység, automatikusan jönnek az új arcok is!:)

Én pl. tűzzsonglőrködöm. Rohadt jól néz ki, és igazából nem is olyan nehéz, meg olyan marha edzettnek sem kell lenni hozzá...:)

Azóta ha fellépek valahol, összefosikálják magukat az emberek, hogy juuuuj az a tűzzsonglőr csaj de vagány...:D:D:D

ha tudnák milyen kis eminens seggnyaló voltam gimiben...:D:D:D

2011. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Voltam ilyen hobbi szerűségen régebben de valahogy 1 év alatt nem sikerült beileszkednem az összeszokott emberek közé..Valahogy mindenből kimaradtam 1-2x elhívtak aztán ennyi..Igazából mindig attól tartok hogy mit szólnak majd mások ha egyszer én is velük logók este mert csak 1-2 embert ismerek stb =/
2011. máj. 31. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!