Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ruhában, milyen kiegész...

Milyen ruhában, milyen kiegészítőkkel mennétek egy szabadtéri színházi előadásra, ahol a kedvenc színészetek játszik? Milyen frizurával?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. A hajam nem is hosszú de nem is rövid, olyan közepes hosszúságú (a héten megyek fodrászhoz), barna, göndör (vagyis inkább hullámos). Milyen fazonra vágassam le?


Ha gondoljátok, linkelhettek képet (is) a ruhákról, kiegészítőkről, frizuráról! :-)


2011. jún. 21. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A kedvenc színészed nem fog téged látni. Persze értem én, hogy öröm fodrászhoz menni, csak ne találj ki ilyen ideológiát mögé, mert hülyeség.

2. A szabadtéri játékokon hűvös/hideg van a nézőtéren, esetleg az eső is eshet. Inkább erre készülj fel!


Ülőpárna, esőkabát legyen! Meg egy pulóver. A többi ember pedig nem rád lesz kíváncsi.

2011. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a többi ember - köztük a színészek - nem engem fog figyelni, de azért szeretnék csinos lenni (magam miatt). :-)
2011. jún. 21. 15:38
 3/6 anonim válasza:
100%

[link] - ilyesmi frizura, csak kevésbé a szemedbe lógva szerintem jól állna :) de ezen az oldalon, ha feltöltesz magadról egy képet "felpróbálhatod" a frizurákat :)

ruhával kapcsolatban pedig szerintem ne öltözz túl, mivel ez egy szabadtéri előadás, kényelmes, de csinos, el tudom képzelni, egy fehér szűkebb fazonú nadrágot, és egy csinosabb ujjatlan felsőt egy balerinacipővel és egyforma színű táskával, ez így szerintem tökéletes

2011. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
és elfelejtettem,hogy egy kardigánt vigyél magaddal, ha lehűl az idő se fázz meg :D
2011. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteket! :) Még várom a továbbiakat (is)! :)
2011. jún. 21. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Valami ilyesmiket :) Én színházba ált. szövetgatyát veszek fel, de szerintem a szabadtérinél jobb a farmer, hogy ne fázzál meg. Amúgy ki az a színész? :)

2011. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!