Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a lánynevekről?

Figyelt kérdés

1. Kincső

2. Anasztázia

3. Hanna

4. Georgina

5. Lola


Miért tetszenek vagy miért nem? :)


2011. jún. 1. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
a Georgina és a Lola ÚGY AHOGY normális, a többivel elcseszed csak a gyereked életét. Pont ma hallotam ahogy kimondják a Kincső nevet és rögtön egy ló jutott az eszembe. Az Anasztáziát akkor választanám ha cigány vagyok. A Hannát meg felnőtt vagy legalább tini lány neveként sosem hallotam, csak kisbabáknak, szóval az osztálytársai közül többet is így hívnak majd.
2011. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kincső.

A többi nem tetszik,vagy negatív emlékem van egy viselőjéről-Anasztázia-,vagy a csapból is ez folyik-Hanna-,vagy egyszerűen egy cirkuszi műlovarnő jut róla eszembe-Lola-.

2011. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 :) :) :) ***** válasza:
Nekem a Lola tetszik a legjobban,és a Hanna meg a Georgina se roosz..a többi nem tetszik..
2011. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kincső : túl mesterkélt, nagyon hajaz a kincs szóra

Anasztázia : egy elkényeztetett hercegnő jut róla eszembe

Hanna : kedvenc nevem, egyszerűen gyönyörű, főleg Hanninak becézve ^^

Georgina : az egyik kislányos osztálytársam juttatja eszembe, Ginának becézve aranyos

Lola : ismerek ilyen névvel egy édes spánielt, ő ugrik be

2011. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

a Hanna a legszebb szerintem, de már annyi kislányt hívnak így :( bár Liliből még több van...

nekem mondjuk a Kincső is tetzsik :)

2011. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a Georgina (amit így is kell ejteni), és az Anasztázia tetszik, de főleg az Anasztázia, az nagyon-nagyon jó.
2011. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

9:22 vagyok. Most olvastam, indoklást is kérsz.

Újabban a Kincső és a Hanna tucatnévvé vált, főleg a Hanna. A Lola nekem olyan "táncosnős".

Az Anasztázia és a Georgina egyszerűen meg úgy jó, ahogy van.

2011. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

1. Kincső- Szerintem borzalmas. A kancsó jut eszembe róla, meg ez a virág:

[link]

2. Anasztázia- Nem tetszik. Úgy 100-150 évvel ezelőtt talán még elment volna. Nagyon öreges és nem szép.

3.Hanna- Na, ez tetszik. Szívesen adnám a gyerekemnek.

4. Georgina- Nekem cigányos hangzású. " Dzsina", ehh...

5. Lola- Na, ezzel a névvel lehet kikergetni a világból. Az én fülemnek borzalmasan hangzik...

2011. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Csak 1 megjegyzés:

A Lola a Lorettának a becézése.

2011. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

1. Kincső: érdekes név, nem szokványos, de kicsit kemény hangzása van.

2. Anasztázia: szerintem mindenki egyből a Romanov-lányra asszociál, ami lehet előnyös és lehet hátrányos is (inkább utóbbi).

3. Hanna: annyi van, mint a nyű, de nagyon tetszik:)

4. Georgina: van egy ilyen nevű barátnőm, de nekem mindig az Abigél-féle gina jut eszembe, az ő jelleme meg idegesítő, nem tetszik ez a név.

5. Lola: gyerekprostis.


Ha választani kell, akkor a Hanna és a Georgina viselhető név, bár nekem a Kincsővel sincs bajom, de ez sokakban nemtetszést vált ki.

2011. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!