Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hogyan zajlik egy...

M@x kérdése:

Kamaszok! Hogyan zajlik egy átlagos hétköznapotok/hétvégétek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 16:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%
Hát én tanulok, tévézek, gépezek, olvasok, gitározom vagy vmi közös program a barátokkal. :D
2011. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
88%

tanulok,netezek,olvasok,segítek a házimunkában,moziba megyek,shoppingolunk a barátnőimmel,szinte mindig hallgatok zenét,a szobámat rendezgetem/díszítgetem,pakolgatok,hétvégén bulizni megyünk,

a kutyámmal játszok,megsétáltatom...

szeretnék már pasizni is,de még nem jött a számomra megfelelő alany :DD és be akarok íratkozni társastáncra,de ha kell vinni párt is,akkor marad a hip hop :)

2011. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%
Általában barátokkal vagyok,most hogy jó idő lett sütögetünk,beszélgetünk,zenélünk vagy csak elmegyünk együtt kutyát sétáltatni.Ha egyedül vagyok olvasgatok,rajzolok,gépezek,tanulok de gyakran szoktam a tesómmal filmezni vagy egész hétvégés ,,sorozatmaratont" tartani :)
2011. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Hétköznapok:

-Reggel készülődés,sietés a buszra.Odaérek,felszállok,leszállok,sétálok a városi buszra.Odaérek a sulihoz,onnan leszállok,bemegyek,barátnőkkel beszélgetünk,eszünk,iszunk,énekelünk,röhögünk,hülyülünk.Aztán hazafele jövök busszal.. aztán hazasétálok,tanulok,gépezek,tévézek.Aztán alszok.

Hétvégén:

Pihenek,délben kelek fel,takarítgatok,tévézek,gépezek,alszok,vagy barátnőmmel bemegyünk a városba.

2011. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hétköznapok:reggeli,öltözködés,készülődés,suli,vmilyen különóra(zongora,tenisz,atlétika,angol,francia,modern tánc),utána haza,"ebéd"(3-4 óra körül xD),tanulás,msn/telefon/tali a barátnőimmel,fürdés,tévé,alvás


Hétvége:alvás délig,tévé,vásárlás délután,sétálgatás a városban

2011. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Reggel: felkelés, mosakodás, öltözködés, táskába bepakolás, reggelizés, rohanás a buszhoz

Délelőtt-délután: suli

Délután kis pihi, aztán megyek edzésre vagy salsára..

Este meg házi + pihi :D


14f

2011. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hétköznap az unalmas.illetve nem mindig de..:)

hétvége az általában ugy telik,hogy péntek este mártiborozóó<3

szombat délig alszok,aztán fészbúk.aztán este valami parti féleség. lazulás.jobbkedvcsinálócigi stb.:)

2011. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hétköznap: felkelés, öltözés, tea, szoba rendberakás, futás buszra, futás helyközi buszra, suli, gép/házimunka/ének/gitár/barátok, lecke, pihi, családi élet, alvás


Hétvége: szombat: felkelés, rajzszakkör, ebéd, családi program, gép/gitár/barátok, TV/gitár, alvás/pizsibuli:)

vasárnap: alvás min. 11-ig, ebéd, lecke, család/barátok/gitár


13L

2011. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hétköznap:

Ki egy parkba bnömmel cigi, majd megpróbálni beérni első órára, 2-kor szabadulás, találkozni valahol haverokkal, bandázni valahol, utána külön óra, onnan haza és tali ismét haverokkal valahol aztán 10-11körül haza

Hétvégén:

paci, vmi buli valahol megnemtom :DDd elszokott telni gyorsan

15L

2011. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hétköznap:

tanulás,úszás,torna

pénteken buli,mozi,vizipipázás,zumba

Hétvége:

tanulás,takarítás,lógás

17/L

2011. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!