Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen táskád van? Mit hordasz...

Milyen táskád van? Mit hordasz benne?

Figyelt kérdés
képet is linkeljetek
2011. ápr. 29. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

dc-s piros-sárga kockás övtáska, vállon átvetve hordom,

ami benne van: bérlet, iratok, pénztárca, telefon, zsepi, fülhallgató, napszetyó(ha még belefér) és kb. ennyi.

2011. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ilyen lógós hippitatyóm van.Általában van benne kulcs,teló,zsepi,tampon,cigi,cigipapír,öngyújtó,horgolótű,fésű.testpermet,szempillaspirál. :)
2011. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Fekete-fehér zip-it táska, képet nem linkelek, mert egyrészt nem tudok, másrészt csak tudjátok, miről van szó. =)

Ami mindig van benne az telefon, fésű, iPod, hajba masni (ha kalap van rajtam és zárt térbe megyek), zsepi, kulcs, pénz, rágó, néha csoki és ital.

2011. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyobb, szürke vászontáskám van, sajnos képet nem tudok linkelni róla. Van benne pénztárca, kulcs, cigi, öngyújtó, könyv, toll, papír, zsebkendő, aprópénz, szemceruza, szempillaspirál, alapozó, és rengeteg kacat, amit már rég ki kellett volna dobnom(viszont még elfér...XD), de szokott még üdítő és valami kaja is, ha pl. dolgozni megyek. Azt hiszem ennyi. :)
2011. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsi,színes válltáskám van.Imádom :)

Tartalma általában: Zsepi,kulcs,parfüm,cigi,öngyújtó,rágó,fésű, napszemcsi(nyáron persze:D),pénz és buszjegy.

16/L

2011. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyen van csak piros-fehérbe,nagyon szeretem.:))


cuccok.:

pzs,körömreszelő,személyi,diák,pénz,szájfény,szempillaspirál,betét,fésű,fogkefe,toll,papír,bizsuk,pótbugyi,zokni,telefon,kulcs,parfüm,dezodor


14L

2011. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!