Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen táskád van? Mit hordasz...

Milyen táskád van? Mit hordasz benne?

Figyelt kérdés
képet is linkeljetek
2011. ápr. 29. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szendvicset.
2011. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kistáskára gondoltam:)
2011. ápr. 29. 21:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus kis táskám nincs. Általában minden elfér a zsebemben (cigi, gyújtó, pénz, iratok, bérlet, telefon, kulcs). Ha nincs zsebe a nadrágomnak, akkor általában övtáskát hordok vállon átvetve. Egy sima khaki színű, meg egy fehér-fekete-pink halálfej mintásat. Jó ez így nekem, nem vagyok egy nagyon lányos lány, aki kis táskát hord magával. :)

16/l

2011. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szimatszatyrom van. Képet nem linkelek, szerintem tudod, hogy hogy néz ki. :)

Van benne zsepi, kulcs, iratok, fülhallgató, fogamzásgátló, toll, papír, aprópénz és néha pénztárca és víz.

19/l

2011. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

lila övtéska:zsepi,kulcs,pénz,orcsepp,cukorka,bérlet(+egyép női felszerelés)


14/L

2011. ápr. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mintás Eastpak övtatyóm, egy kicsi, barna masnival átkötött ilyen hosszú zsinóros bőt meg egy ilyen: [link]


Ezeket felváltva hordom, van benne zsepi, kulcs, telefon, iPod, pénz, iratok, tárca, bérlet, havonta női cucc:S


13L

2011. ápr. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Változó,mikor milyen táskát hordok..álltalában elég picit és olyat amit a vállamon áttudok tenni nem a hónomalatt kell vinnem,elég lányos-lány vagyok (nem picsä kényes.. )


Amúgy lb ezek vannak benne:

zsepi,kulcs,iratok,bérlet,dezodor/testpermet,sebtapasz (mindig történik velem valami),pénz,gyógyszer,tampon,víz,hajgumi,szájspré(xd) meg ilyen kis aprósáok,már mindent elszoktam tenni,mert egyszer nem teszek elvalamit bezzeg,hogy az kell -.-"

2011. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kb 30 táskám van,de leginkább kettőt,hármat használok rendszeresen vagy ami éppen illik a ruhaszettemhez.

Általában ezek vannak benne:zsepi,telefon,pénztárca,iPod,parfüm,deo,szájfény,púder,szempillaspirál,körömlakk(én sem tudom,minek xD),toll,tükör,fertőtlenítő gél,törlőkendő,fényképező.

14L

2011. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Több is van, de általában egyet hordok:

[link] - erre hasonlít, csak nem négyzet, hanem sokszög alakú. Ritkán hordom ezt is mert nincs nálam túl sok dolog, általában csak pénz, zsebkendő meg ilyesmi.

2011. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
képet nemtudok... 2 van... egyik iskolába járós másik munkás.
2011. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!