Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnál ha a gyereked...

Mit csinálnál ha a gyereked neked menne és megharapna?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 17:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
91%

én amondó vagyok, hogy se pofon, se intézet, hanem szeretet, és sok sok beszélgetés, mindenről, egymásról, az érzelmeiről, hogy mit érez, mi bántja, mi a baja, stb


a verés és az intézet nem fogja megoldani a problémát! csak egy életre elveszíted a gyermeked

2011. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
85%

kb. ennyi idősen, egyszer én is megharaptam az édesanyámat, de mi veszekedtünk (nem csak úgy ok nélkül). egy olyan helyzetben, amit az alacsony önértékelésem okozott, nem is vele volt bajom, hanem saját magammal.


a lányodnak inkább segítség kell, nem pedig az, hogy ellökd magadtól!


azt írod, nem tudod miért harapott meg, más furcsa, hirtelen dolgok is elő szoktak fordulni a viselkedésében?

2011. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:
18%
Nyugodtan add be javítóintézetbe az a legbiztosabb megoldás.Mert ha bocsánatot kér elég egy hónap és újrakezdi az egészet én a javítóintézetet javaslom :)
2011. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
66%
De remélem tisztában vagy avval , hogy ez a te hibád ??? Mert ha észrevetted volna nem minden gyerek ilyen !
2011. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem tudod miért ment neked, és miért harapott meg. Ha pedig tényleg nem tudod, akkor az azt jelenti, hogy egyáltalán nem ismered a lányodat, és egyáltalán nem foglalkozol vele. És ez nagyon nagy baj. Ő most van a kamaszkor kezdetén, tele érzelmekkel,ez egy nagyon érzékeny időszak a számára. Persze neked sem könnyű, de az intézetbe adással csak azt éred el, hogy még távolabb kerültök egymástól. Ülj le vele, és beszéljetek át mindent, és ha tényleg nem tudod ezt miért tette, akkor kérdezd meg tőle. Szüksége van rád, még akkor is ha ez esetleg nem így látszik rajta, de te vagy anyukája, te állsz hozzá a legközelebb, elvileg te ismered a legjobban (vagyis kéne)

Ha látja rajtad, hogy tiszta szívből szereted, és őszintén érdekel a problémája, és megpróbálsz neki segíteni, akkor talán lesz javulás, egyébként nem .

2011. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Alig látjuk egymást a lányommal mert reggel és elkísérem az iskolába és utána csak majdnem 21-óra fele érek haza a munkából.tehát amikor ő isk
2011. febr. 15. 17:46
 37/49 A kérdező kommentje:
Iskolába van én otthon amikor ő haza jön akkor én nem vagyok otthon.az isk az iskolát jelenti csak véletlenül meg nyomtam az egérpadot.
2011. febr. 15. 17:49
 38/49 anonim ***** válasza:
80%
és ezek után csodálkozol, hogy neked megy és megharap? Szarsz a fejére.. szerintem ez szimplán düh kitörés.. én 4évesen haraptam bele anyám vállába úgy hogy vérzett neki... énis azért tettem mert alig láttam, és ezért dühös voltam rá.. csak ő már 12éves. Szerintem ezért amiért te nem törődsz vele le van maradva az érzelmi fejlődése. Sajnálom azt a kislányt..
2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

első kérdésem: milyen a kapcsolatod a lányoddal egy 1-től 10-ig terjedő skálán?

majd még írok amikor válaszoltál

amúgy amikor legutóbb írtál akkor otthon voltál?

2011. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Igen ma szabin voltam ezért.
2011. febr. 15. 21:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!