Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vezeted le a dühödet?

Hogyan vezeted le a dühödet?

Figyelt kérdés
már ha van
2011. jan. 28. 19:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

-sírok

-kikiabálom magam

-tv, net

-kajálás

-rajazolás

ennyi jutott eszembe

2011. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

-sírok

-ordítok

-zenét hallgatok

-csapkodok

-veszekszek

-pihenek

-firkálok

2011. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
pofámba nyomom a párnát és ordítok
2011. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

sírok,mindent a földhöz b*szok,kimegyek futni,belerúgok mindenbe ami az utamba akad,hisztizek,ordítok,ököllel ütöm a falat.


Ha tanulás közben ér valami akkor általában a közelemben lévő könyvet vágom a földhöz,firkálok bele,vagdosom az ollóval stbstb


elég gyakran vannak ien 'dühkitöréseim' sajnos..:/

2011. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Meghúzom az első utamba eső diszkós csajt .
2011. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Attól függ... Ha egy ember bosszant fel beverek neki egyet vagy a legközelebbi női felmenőjét minősítem esetleg ha fiú tökönrúgom:P Ha családtagra vagy helyzetre vagyok mérges fogom az e-gitárom, mehet a rock, kicsit lenyugszom és már csak szomorú vagyok Bruno Mars számokat énekelek akusztikuson aztán már csak meg kell erősítenem magam valami lelkesítő számmal és végül, mikor már csak nevetek az ügyön jöhet Mika:D Nekem kb. elveszi egy délutánomat a lenyugvás de megéri:)

13L

2011. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
21:16os vagyok: Ha apu hallja általában lemegyünk a garázsba és a rockban kísér dobon:)
2011. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Betépek >:)
2011. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű bepöccenteni:D Hétvégén kiadom... :D
2011. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
orditok bemegyek a szobámba becsapom az ajtót bezárom, ami az utamba kerül abba teljes erövel belerugok befekszek az ágyamba a fejemet a párnába nyomom és sirok. nem vagyok idegbeteg , csak ez lée tud pár perc alatt nyugtatni:D
2011. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!