Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vezeted le a dühödet?

Hogyan vezeted le a dühödet?

Figyelt kérdés
már ha van
2011. jan. 28. 19:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Versírás, Rammstein hallgatás, vagy meditálás.
2011. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
21%
megverem bátyámat/öcsémet
2011. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%

-kiabálok

-elvonulok a szobámba vagy oda ahol egyedul lehetek

-sírok

-firkállok

-zenét halgatok

-képeket nézek a régi jó pillanatkoról hogy akkor milyen jó volt

-ami a kezembe kerul azt foldhoz vágom(ezmiatt romlott el a telóm is)


De sohasem folytom magamba,mert akkor mégjobban duhos leszek hogy ha nem adhatom ki magamból.

2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
megpróbálom elterelni a gondolataimat. tanulok, olvasok, hangszeren játszom. ha nagyon durva, akkor guns n rosest hallgatok, és futok 5 kilométert...:)
2011. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mivel alapvetően elég nyugis ember vagyok, meg úgy gondolom senkinek semmi köze hozzá, hogy min dühöngök éppen, így a legcsendesebb változatát választottam a mérgelődésnek. Írk egy levelet annak, aki épp kiakasztott, "elmondom neki" minden gondolatom vele kapcsolatban, aztán széttépem és kidobom. És máris lehiggadtam. :DD
2011. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne párjó ötlet de olyan amit akárhol lehet csinálni m is úgy felbosszantott 1 csaj a suliba majndem megtéptem még fél órával késöbb is alig bírtam vissza fogni magam ne h utána menjek :S amúgy ha otthon vok akk általában vagy zenét halgatok de ha non felbaszták az idegeim kiviharzok othonrol így leiis nyugszok meg a nemtetszésemet is kitom fejezni sorry a hejes írási hibákért most nincs kedvem odafigyelni rá és kijavítani sem
2011. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Gyakorol a fitness edzésemre,földhöz vágok valamit(nem törkéenyet) vagy folyton bebaszkodom az ajtót:D

Olvasok:D

2011. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Sajnos engem nem nehéz felbosszantani. Enyhébb esetbe bezárkzózom a szobámba és kiírom a bánatom magamból.

Ha kicsit durvább a helyzet elmegyek a kutyámmal futni (cirka 7-8km után lenyugszok).

Ha ennél is rosszabb lemegyek a kosárpályára és ha nincs senki ott(ez elég ritka) teljes erőből nekivágom a labdát a palánknak, ha van vki beállok, de kissé durvábban játszok a kelleténél.

Ha nagyon ideges vagyok lemegyek a garázsba, ahol próbálni szoktunk és vadul elkezdek gitározni. Ilyenkor jobb nem a közelembe lenni.

17/F

2011. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Sajnos néha nagyon el tud borulni az agyam,szeretném azt hinni,hogy ez a korral jár :D olyankor általában őrjöngeni szoktam,földhözvágok valamit meg szétverem egy kicsit a szobámat:D nekem valahogy nem megy a zenehallgatás,rajzolás..=S viszont az ordibálás mindig beválik :D utánna meg tudok nyugodni csak szét kell vernem valamit.

aztán írni szoktam. 14/L

2011. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Berúgom a motort és irány a lőtér... Ha esetleg mély szegénység van, és nincs benzin körbejárom 2-3szor a várost...
2011. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!