Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam meg a nőgyógyás...

Hogyan mondjam meg a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy még csak most tudtam meg hogy a háziorvos is felírhatja a fogamzásgátlót.De vinnem kell az egy éve belüli rákszűréses papiromat ami viszont a nőgyógyászomnál van.

A kérdésem az hogy mit mondjak neki mire kell?Elég hülyén önne ki ha azt mondanám hogy nincs "kedvem"3 havonta 1000ft fizetni azért amit más ingyen felir...

A másik hogy februárba lenne esedékes a rákszűrés és ha most menék tuti mondaná hogy akkor megcsinálja azt is 8000ft-ért....

Amúgy majd júniusba lesz itt nálunk ingyenes szűrés szóval azért se akarok pénzt kidobni.

Segítsetek mert már csak e hóra van gyógyszerem.


2011. jan. 6. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

de miért nem jó az szt ilyenre?

ott is megcsinálják a szűrést,ingyen


én még sose voltam fizetősnél,és még sose volt semmi baj az sztk-val


(majd ha terhes leszek akkor lehet magándoki,de egy receptért meg leletért legyen elég ha tb-t fizetek)

2011. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztk akart lenni
2011. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ebből ne csinálj gondot.Én is sztk-ba csináltattam meg a rákszűrést utána terhes lettem mentem a dokimhoz kérdezte mikor voltam mondtam mikor és hol nem csinált belőle ügyet.Szerintem a mai világban mikor minden forintnak van helye nem szabad ezzel foglalkozni
2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is SZTK!

Én még a babámmal is odajárok! Majd ha kiakar bújni(júniusban), úgyis fizethetek rendesen az orvosnak...Addig meg miért ne spóroljak...vannak nagyon jó SZTK-s orvosok is!


:D

2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félre értetetek...pont hogy nem akarok már magándokihoz járni csak a háziorvos akkor ír fel fogamzásgátlót ha viszem az utolsó rákszűréses papírt!!!

És a kérdésem az volt hoy hogyan kérjem el a dokitól hogy ne legyen kellemetlen

2011. jan. 7. 21:43
 6/7 anonim válasza:
nem tudom, de nekem a nőgyógyászom (fizetős), mindig ideadja a rákszűréses papírkámat, nem kell külön kérni...
2011. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az én nőgyóügyászom is fizetős,de nekem csak az utolsót felejtette el oda adni.De már elrendeztem felhívtam hogy kell párom elment érte akit faggatott hogy minek kellett meg hogy jövök-e reméli szűrésre februárbe.Hát NEM:-P

Írattam gyógyszert a háziorvosnál és elmegyek nyáron a faluba szűrésre 500ft csak és nem 8ezer

2011. febr. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!