Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek miért cikizik...

Szerintetek miért cikizik azokat a fiúkat akik fel mernek öltözködni, mert fáznak és vesznek fel harisnyát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 10:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ja utolsónak igaza van aki cikizi emiatt az meg ne farmert hordjon hanem szoknyát!
2010. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék!


Majd ha 40-50 éves korukban izületi problémáik lesznek hogy a vese és egyéb gondokról ne beszéljünk majd foghatják a fejüket :) te pedig jót röhöghetsz magadban.


Engem is mindig kiröhögtek a csajok, mert télen sapkát hordtam. Ők meg még hóesésben sem. Nos nekem még most is sok sok hosszú hajam van, ők meg már póthajat rakatnak mert kopaszodnak.


34/N

2010. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ostoba irkál-.-' Szerintem ha egy fiú fázik, vegyen harisnyát. A jégeralsóra biztosan baromi kényelmes ráhúzni még egy másik nadrágot, mert bő, lötyögős, míg a harisnya a testre tapad. Jah, gondolom a kényelemre nem kell adni, csak arra, hogy "férfias" legyen.

Ha meg férfiharisnya, nem értem a problémát.

2010. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 katarn73 válasza:
100%

Sziasztok.

Férfi vagyok.Gyerekkoromba Édesanyám rendszerint adott rám Hatisnyanadrágot télen, serdülöként már cikinek tartottam.

Most 40 vagyok, ... évek óta hordom, mert rájöttem, hogy ameddig mások a buszmegállóban ide oda lépkednek mert fáznak, addig nekem semmi bajom nincs.

Kényelmes, meleg öltözet.

és ami a lényeges......:

AHARISNYANADRÁGOT A KÖZÉPKORBA A FÉRFIAK HODTÁK ELÖSSZŐR.

....és utánna vették át a hölgyek ruházatához.

2013. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!