Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek miért cikizik...

Szerintetek miért cikizik azokat a fiúkat akik fel mernek öltözködni, mert fáznak és vesznek fel harisnyát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 10:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem ciki. Attól hogy férfi/fiú, és télen b a sz o t t hideg van, a férfiassága megőrzése érdekében fázzon meg? Tüdő gyulladásig fajulhat a dolog. Ugyan már. Nyugodtan fel lehet venni. Rajtam nap mint nap van, pedig lassan 14 éves leszek. Teszek rá, ki mit mondd. Egyáltalán nem ciki! Akinek van esze, igen is felveszi. (És aki azt mondta hogy gáz, lepontoztam;)) Ne hallgass az ilyen "szexi csaj vagyok, az én pasim ne hordjon harisnyát" p i cs á k r a;) Az öcsémnek is folyton azt mondom, hogy nyugodtan vegye föl ha fázik. 13L
2010. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
11:37! Rajtad nap mint nap van, de te lány vagy, ez nem tűnik fel? És 13 évesen k.va sokat tudhatsz a világról, meg arról, hogy mi illik meg mi nem, és úgy pontozgatsz? Milyen jó, hogy 13 évesen a legokosabb az ember!
2010. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
nevezd másképp,férfialsónak.ne harisnyának.ennyi.
2010. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%

szerintem meg a lányok ne fiúsodjanak (deszkáscipő stb.)

a fiúk meg ne lányosodjanak a harisnyával (ott a jégeralsó)

xd de hüylén fogalmaztam meg

2010. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%
ja és én meg már nem csak majdnem 14 éves leszek hanem az is vagyok kedves előző 13L szóval többet tudok erről mint te
2010. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, mikor értik már meg az emberek, hogy ha egy fiú ilyen harisnyát vesz föl, azt nem szexuális okból teszi, hanem mert FÁZIK TÉLEN. Fázni csak a lányoknak szabad, vagy mi? Más országokban gondolom ez természetes, csak itt, Magyarországon lehetnek ilyenek az emberek...
2010. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint, a 15-16(stb).században nem voltak férfiak? O.o Csak mert akkor a parasztok kivételével MINDEN férfi harisnyát hordott. Vagy akkor a mai férfi balett táncosok se férfiak? Elég érdekes értékrendetek van.
2010. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! A két fiam is, az egyik 12 a másik pedig 10 éves. Mindketten hordanak télen a nadrág alatt harisnyát, senki sem cikizi érte őket. Sokszor még ők kérik, hogy két harisnyát vegyenek fel, ha mennek pl korcsolyázni. Ez hülyeség, hogy lányos dolog lenne!
2010. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők a nagymenők akik még télen is vékonykabátban meg pulóverben szédelegnek aztán meg taknyosan szédelegnek ( sosem értettem ezeket a barmokat). Inkább felöltözök normálisan és röhögjenek ki monthogy beteg legyek :S Én 1 kinőtt mackónadrágot szoktam felvenni ha hideg van a másik nadrágom alá :D


17_F

2010. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem női harisnya, semmi gond nincs vele. Most fagyjon mirelitté szerencsétlen, csak azért, mert fiú? Na, ne röhögtessetek már... Akkor a lányok meg ne hordjanak farmernadrágot, csak szoknyát, mert az túl fiús, vagy mi? Idióta barmok...
2010. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!