Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kaptok karácsonyra?

Mit kaptok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ha még nem tudjátok, majd írjátok le amikor már megkaptátok:)

13/L


2010. dec. 22. 09:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kértem semmit sosem. Majd adnak amit adnak... általában ilyen tusfürdős csomag amibe spré meg ilenek vannak. Annak haszna is van legalább.


17f

2010. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Aputól válltáskát, mert a régi elszakadt, de a hétvégén úgyis mentünk hozzájuk, szal megvettük. Anyutól nem kértem semmit, mindenem megvan (szeretet és tárgyak egyaránt) de ismerve mindkét szülőmet, úgyis vesznek még valamit külön-külön (mivelhogy elváltak).
2010. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

talán telefont,xperia x10 mini pro

szex és new york összes évadát + a 2.filmet

könyveket

parfümöt

pénzt

thomas sabo karkötőt

a többi meglepi lesz. :)))


14,5/L

2010. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
54%

Szeptemberben kaptam, karácsonyi ajándékként: [link]


Novemberben kaptam ilyen kabátot [csak fekete, de szintén mayo chix, +drágább volt :S] : [link]


Meg mivel apám gépének a monitorja bed.glött, ezért elvette az én monitoromat [azért, mert nekem laptopom is van, neki meg csak gépe], és azt mondta, hogy válasszak majd, hogy ő vegyen magának használtan egy monitort, és adja vissza az enyémet, vagy tartsa meg az enyémet, és vegyünk nekem egy újat.

Természetesen azt választottam, hogy legyen nekem új monitorom xD

Úgyhogy ma vesszük meg, és ilyen lesz: [link]


lassan 14/L

2010. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
66%
hat en nem eppen kamasz vagyok, de besz@ras milyen különbseg van gyerek es gyerek között....30 eves vagyok jol menö cegnel dolgozom külföldön, de ilyen luxust meg en sem engedek meg magamnak....persze ezert a penzert en dolgozok.Csak igy felnött fejjel olvasva hihetetlen mennyi szülö hagyja. hogy a gyerekenek ne legyen ertekitelete...a karacsony nem erröl szol
2010. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
51%

utolsó válaszoló. (Y)

a karácsony valóban nem erről szól..nem vagyunk valami full gazdagok de szegények sem..átlag anyagi körülmények között élünk.de sjanos van lakáshitelünk ami nem kevés pénz, megszületett kisöcsém, és az sem érdekel ha nem kapok semmit..de úgyis fogunk mert anyáék olyanok, ha utolsó kis pénzük is akkoris..: )

2010. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan azt hiszitek hogy az itteni válaszolók ezt mind megkapják?? Csak jól esik nekik álmodozni. De ezeket nem szabad elhinni. :)
2010. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

[link]


Teljesen bele vagyok esve :3

2010. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ki mit kap...

Én nem kapok semmit, nem is szoktam, szülinapomra sem, ballagásomra sem, soha nem kapok semmit, nekünk ilyenekre nincs pénzünk.

De hálás vagyok ezért, na jó annyira nem, de legalább én értékelek minden apróságot és tudok egy mosolynak is örülni, az ajándékoknál vannak sokkal fontosabb dolgok! Pl nekem nagyszerű karácsonyi ajándék hogy van anyukám, vannak testvéreim, rokonaim, van fedél a fejem fölött, van meleg kaja minden nap, van meleg víz, és van fa hogy tudjunk fűteni, ezek sokkal fontosabb dolgok mint pl egy számítógép, telefon, iphone meg amiket irtak az előttem lévők... Szóval én nem kapok "semmit" de nem is hiányzik, mert megvan mindenem ami szükséges!

18L

2010. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:

Nem kértem úgy igazából semmit.

De viszont kapok egy új vinyót aminek örülök:D

2010. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!