Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem túlzás?

Csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamnak(6. osztályosok vagyunk)van 2db. Iphone-ja. Azon netezik/zenét hallgat órán. 100.000 ft-os számlái vannak az sms/telefonálásból, mert a net csak 3-4 ezer forint. De már volt 300.000 forintos szánlája is. Az egyik telefonját most akarja lecserélni 1 Iphoe4-re vagy egy Okostelefonra. Egyébént azért van 2 telója mert az egyiken zenét hallgat a másikat meg telefonálásra használja.


Tényleg csak szerintem túlzás?


2010. dec. 20. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Kamu! -.-"
2010. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kizárt hogy olyan magas számlája legyen. :) ezt csak azért mondja, hogy felvágjon vele. Ha a nap 24 órájában telózna, akkor sem lehetne olyan magas :)))

Figyelj, én tényleg nagyon sokat beszélek, és sms-ezek, de a legmagasabb számlám 27.000volt(tudom, ez nagyon sok, de ez a színházi bemutatónk előtt volt, és nagyon sok mindent én intéztem el, mert a drámatanár kórházba került.)


na mindegy. sz*rd le, hogy 2 iphone-ja van, 2 év mulva olyan világi r*banc lesz belőle, hogy az csak na. :))

2010. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. amúgy szerintem is kamu- de azért leirtam a véleményem
2010. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100000 forintos számla lazán összejöhet, mert Magyarországon megengedik a jogszabályok. Ha fölmész a netre az alap csomaggal, akkor rögtön számlázza az ezreseket, pofátlanul drága. Attól függetlenül a kérdés kamu, természetesen.
2010. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

100.000 ezer forintos számlája lehet az embernek.

De nem hiszem el,hogy egy 12-13 éves emberkének havonta!!!! 100-300ezer forintos számlájai lesznek.

Főleg,hogy azok a telfeonok már inkább wifisek,de ez még nem is biztos...

Ja és elhiszem,hogy unalom van,de ne kamuzz vagy ha kamozol akkor hihető dumával ;)

2010. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: A wifi nem kifogás, az nincs ám mindenhol, csak néhány helyen...
2010. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fiú akiről szó van szerintem mert a lányok nem használják ki a telefonokat teljesen ezért a férfiak az okostelefonok tulajdonosai(kivételek vannak)

ribancosnak írtam

2010. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

lehetetlen hogy annyi legyen a számlása.ki az a szülő aki egy kisgyereknek fizet havi 300.000ft ot hogy ő netezzen..

ez hülyeség..

2010. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

12-20 18:59-os válaszoló

te jól vagy??a lányok miért nem értenek a telefonhoz? oO"

nah jólvan nőj fej majd utána beszélj :)

2010. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vagy te annyira észlény vagy?vagy mi????XDhülyegyerek
2010. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!