Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vesztek/készítetek a...

Mit vesztek/készítetek a családotoknak és a barátaitoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írjatok légyszí.
2010. dec. 17. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyi ajándékozás volt ma az iskolában; 700 forint értékben kellett venni ajándékot.


Egy olyan fiút húztam, akiről semmit nem tudtam. Vettünk neki egy kicsi rénszarvast, amelynek rugós volt a lába. Vettünk egy kis karácsonyi dobozt, és két csokoládét tettem bele.


Nagyon örült neki.

2010. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ilyen nekünk is volt olyan fiút húztam én is akiről semmit nem tudtam..csak annyit h úgy hív engem h dagadt veréb ő meg a paraszt menyét(csak h rímeljen:D)
2010. dec. 17. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Semmit xD
2010. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyunak ilyen bio-tüsfürdős, testápolós kézkrémes kosarat, nagyon cuki, egy mini fürdőkádba vannak beleállítva a cuccok. Apukámnak Str8 parfümöt, nagypapámnak borotválkozószappant, nagymamámnak Nivea csomagot. Te?

13/L

2010. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én innen fogok ajándékokat készíteni, mert azt mondják, hogy az a legjobb ajándék, amit s.k. (saját kezűleg) készítek.

[link]

2010. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyukámnak:egy könyvet vettem 1100Ft-ért.

Apukámnak:nem tudom mi a neve, a borhoz.Apum inkább boros, mint sörös, ezért ennek nagyon fog örülni.Van egy szép doboz és abban van egy bornytió, egy bordugó (így nem a parafát kell mindig visszadugni az üvegbe), egy hőmérő és egy karika, amit ráhúzunk a bor nyakára és nem csöpög a terítőre a bor, ha öntjük.1600Ft volt.

Nővéremnek:az egyik kedvenc parfümjét 1100Ft-ért.


Nagynénéméknek csak jelképes ajándékot csinálok, hűtőmágnest készítek.

Két barátnőmnek is hűtőmágnes akarok csinálni és venni valami apróságot mellé:)

15/L

2010. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!