Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha születik barátaitoknak...

Ha születik barátaitoknak babája, mit visztek/vinnétek a babanézőre?

Figyelt kérdés
Az én "pakkom": egy csomag pelus és popsitörlő, egy igényes csörgő és egy szép és cuki képeslap kísérőnek. Vigyek még valamit? Az anyukának is valami figyelmességet? Az ötleteket köszönöm, előre is!!
2009. júl. 7. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez jó, bál pelust és popsitörlőt úgyis venni kell, és az anyukák szeretik azt a márkát/illatot használni, ami bevált, szóval én legközelebb vagy ruhát vennék, vagy kispoharat, etetőkanalat, stb, abból úgysem elég.


anyukáknak ilyenkor a régi alakjukra és sok-sok időre lenne szükség, krémezni, piperézni nem sok idő marad, de ha mégis megleped egy jó kis tusfürdővel az szép gesztus. én szoptatás kiözben sokat olvastam éjjel, ezért egy jó, könnyed témájú, de érdekes könyvnek is örültem.

2009. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó amit összekészítettél. Ha a babának viszel, annak az anyuka is örülni fog. Esetleg gyümölcsöt még vihetsz azt az apuka is biztosan szereti. A legnagyobb ajándék viszont az, ha figyelmesen meghallgatod a szüléstörténetet és megcsodálod az új jövevényt.
2009. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ém kaptam plédet, törölközőt a babának, ezek nagyon hasznosak

kaptam játékokat is, és pelenkát, aminek nagyon örültem, mert drága és sok fogy belőle.

a legjobb barátnőm babájának fülbevalót vettem anno :)

2009. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a barátnőmnek pelust, popsitörlőt, cumit és az anyukának rostos üdítőt vittem. Én kb. 1 hónap múlva szülök és ezeknek én is nagyon örülnék. A pelus úgy is mindig kell.

34+3 hetes kismami

2009. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és az anyukának is vigyél, hogy érezze, ő is fontos, nemcsak a baba :)
2009. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Apukának ital, anyukának virág/csoki, kisbabának pelus, popsitörlő (a márkahű szülők is elhasználnak bármit!), kis játék, fürdető, sampon, (ezeket később is lehet használni), nagyobbacska ruha (főleg body).
2009. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! MÉg vettem egy fotóalbumot. Anyukának majd még valami apróságot...
2009. júl. 7. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.ha megszül január környékén a barátnőm(ikreket) elhatároztam,hogy egy pelustortát viszek nekik,egy egy kisruhát,vagy cumit,és a barátnőméknek egy csomagot,sós,pia,rostos.
2009. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!