Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » KAMASZOK! Nálatok van a...

KAMASZOK! Nálatok van a baráti körben/suliban szállóige?

Figyelt kérdés
Nálunk a majom b+, mert egy fiú 5ikben mindenkinek azt mondta hogy majom, hatodikba b+ezett, most meg mind a kettőt:D meg egy lány az Alföldről jött és nem azt kérdezi hogy hÁnyas, hanem hogy hAnyas, és csak úgy kipattan hogy "hanyas vagy, te disznaj?" őt szerencsére nem zavarja. Nálatok?
2010. dec. 7. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
39%
5.-6.-os gyerek már kamasz?
2010. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
5ikből és 6ikból összegyűjtve lett meg 7ikre a szállóige:D Amúgy már kamasz az 5ikes is
2010. dec. 7. 22:32
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Az mitől olyan nagy dolog, hogy azt mondja, hogy "hanyas"? Én is úgy mondom általában, néha meg "hányas"...persze én igencsak az Alföldön vagyok, de szerintem ez nem attól függhet...

A "hanyas vagy" meg nem a ti találmányotok, hanem a b.aromarcúé.

2010. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
én s*ggfej nevet adtam minden fiúnak, meg gyakran román g*cizzük egymást a másik a mályváva izé, meg a lila bikini és a töltött galamb xĐĐ
2010. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
esetleg a történetet is leírnátok hozzá?
2010. dec. 7. 22:40
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
nálunk anno a "b@sszál kecskét" volt a divat, olyan 6-7.ben ... nem tudom honnan jött :D
2010. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
a s*ggfejezés csak úgy volt, a román g*ci azért volt, mert egy törpe belenyúlt egy másik gyerek tolltartójába, a mályvávát pár kiscsaj szedte a háná montánából, a lila biki úszás közben jött divatba és hónapokig úgy köszöntünk egymásnak, hogy Szia, LILA BIKINI! A töltött galamb is csak úgy ki lett találva, és mindig azt rajzoltuk a táblára xĐĐ
2010. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Régebben volt h mit nézel seggarcú? XD De az még 8ba volt kb...
2010. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a töltöttkáposzta:D

Percekig tudunk nevetni rajta;D

Egyik osztálytársam eléggé t betűsen beszél és egyszer amikor versből feleltünk elnevettük magunkat.Egyik lány meg beszólt, hogy töltöttkáposzta jó t betűsen és azóta szívesen mondjuk ezt:D

Olyan is volt már, hogy doga írás közben tök csönd volt és egyszercsak valaki megszólalt jó t betűsen, hogy töltöttkáposzta:) Mi szakadtunk a nevetéstől, a tanár meg csak nézett, hogy mi van:D

2010. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
meg nálunk még van a "törd ketté a sípcsontod!", zenekaros fellépés előtt mindig ezt mondjuk xD a gitárosunknak sikerült is, szegénykém :(
2010. dec. 8. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!