Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot vegyek/készít...

Milyen ajándékot vegyek/készítsek ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés
Sajnos a felsős ofőnk is kitalálta ezt az ajándékozósdit és a 24 gyerekből kihúztam az egyetlen olyat, akinek nem tudom hogy mit adhatnék. Nem tudom úgy jellemezni, hogy milyen 'témákat' szeret, csak leírni. Voltam náluk, a szobája tele van drótokkal, imádja a kábeleket, folyton villanypásztorokat meg ilyesmiket rajzol. Ha tehetné, hegesztőálarccal járná az utcákat. Olyan igazi őrült gyerek. :D Képes volt az egész sulit (bár nem is nagy) telerakni saját készítésű "Ne cigizz!" plakátokkal, szórólapokat is ki szokott ragasztani csak úgy a villanyoszlopokra. Szereti a természetet, jár vmilyen madarászat bigyuszra, imádja a madártollakat, de épphogy pingvin tolla nincsen, de tényleg, szóval tollgyűjtemény kilőve. Nem szeret olvasni, nem veszek könyvet. Gumicukrot, sima cukrot se eszik sűrűn, max. havonta 1-2x, csokit se nagyon de azt kap. Arra gondoltam, hogy drótból készítek neki egy karácsonyfát, vagy valami hasonlót de nincs hozzá kézügyességem.. :S Valakinek van valami tippe?
2010. nov. 30. 19:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Áh köszi szépen.
2010. nov. 30. 20:12
 12/12 anonim ***** válasza:

karácsonyfa drótból igazi és eredeti ötlet. csinálj neki. kérd meg anyukád biztos segít. nehogy valami bolti valamit vegyél neki. ez egy szívből jövő ajándék.

16/L

2010. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!