Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot vegyek/készít...

Milyen ajándékot vegyek/készítsek ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés
Sajnos a felsős ofőnk is kitalálta ezt az ajándékozósdit és a 24 gyerekből kihúztam az egyetlen olyat, akinek nem tudom hogy mit adhatnék. Nem tudom úgy jellemezni, hogy milyen 'témákat' szeret, csak leírni. Voltam náluk, a szobája tele van drótokkal, imádja a kábeleket, folyton villanypásztorokat meg ilyesmiket rajzol. Ha tehetné, hegesztőálarccal járná az utcákat. Olyan igazi őrült gyerek. :D Képes volt az egész sulit (bár nem is nagy) telerakni saját készítésű "Ne cigizz!" plakátokkal, szórólapokat is ki szokott ragasztani csak úgy a villanyoszlopokra. Szereti a természetet, jár vmilyen madarászat bigyuszra, imádja a madártollakat, de épphogy pingvin tolla nincsen, de tényleg, szóval tollgyűjtemény kilőve. Nem szeret olvasni, nem veszek könyvet. Gumicukrot, sima cukrot se eszik sűrűn, max. havonta 1-2x, csokit se nagyon de azt kap. Arra gondoltam, hogy drótból készítek neki egy karácsonyfát, vagy valami hasonlót de nincs hozzá kézügyességem.. :S Valakinek van valami tippe?
2010. nov. 30. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit őrölt a srác nézz körül itt, vicces ajándéknak tuti örülne!


[link]

2010. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eh, köszi szépen, ez nagyon jó. :D
2010. nov. 30. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! Könyvet és társasjátékot és hasonló dolgot amiből nincs haszna és le kell ülni mellé ne vegyél neki.

Valami alkatsrészt ajánlok, pl. ilyent: [link]

vagy egy powerledet, azt sok helyen hasznosíthatja: [link]

2010. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áh, megkérdeztem anyától, nem engedi hogy netről rendeljek. =( Szóval légyszíves olyan dolgokat írjatok, amiket én is meg tudok csinálni vagy lehet boltban kapni.
2010. nov. 30. 20:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen bár ezekről még én se tudom hogy micsoda. :'D
2010. nov. 30. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki valami menő sapkát például...
2010. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet. Mit értesz a "menő" alatt? Csak mert a mi sulinkban nincsenek 'menő' dolgok, mindenki azt hord, amit akar, max. megszólják de ki nem szarja le?
2010. nov. 30. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Márkásat Fila például, egész jó áron lehet kapni őket outlet boltokban, nem tudom hol laktok, de 2000-ből is kijön akár...
2010. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szentendrén lakunk, nem tudom, hogy van-e itt olyan bolt.
2010. nov. 30. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg nézzetek el ide...

2010. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!