Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért viselkednek velem...

Miért viselkednek velem máshogy, ha meg tudják, mennyi idős vagyok?

Figyelt kérdés
Akár neten, akár élőben rengeteg 13-16 éves fiúval-lánnyal vegyesen megismerkedtem (persze a 2 legjobb barátnőm velem egyidős), tök jól elhülyéskedünk, meg minden, aztán ha megkérdezik, hogy mennyi idős vagyok, nem mondok semmit, mert tudom, hogyan reagálnának. Azt hiszik, hogy 13-14 éves vagyok (pedig szerintem egyáltalán nem nézek ki többnek 12-nél), aztán valahogy megtudják, hogy 11 vagyok és teljesen máshogy viselkednek...Nem beszélgetnek bizonyos témákról (itt nem csak perverzkedésre gondolok x), stílust is váltanak, mintha egy 7 évessel beszélgetnének és ez nekem nagyon nem esik jól...Ismerkednék velem egyidősekkel, vagy max. 2 évvel idősebbekkel, de velük nem nagyon tudom megértetni magam, néha nagyon gyerekesek, szóval az idősebbek társaságát keresem. De ha megtudják, hogy egy kislány (?!) vagyok, akkor egyből békénhagynak, msn-en csak néha válaszolnak, elkerülnek, aztán ha sikerül szóra bírnom őket, teljesen mások. Miért? Egy náluk 3-4-5 évvel fiatalabbal már nem is lehet beszélgetni, amint megtudják a korkülönbséget?
2010. nov. 27. 11:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, és én vagyok a legfiatalabb a baráti körben. Én vagyok ugye a legfiatalabb a 13 évemmel a legidősebb közülünk pedig 16 éves, és nagyon jól elvagyunk mindig. Ha valaki érettebb a koránál, szerintem barátkozhat idősebbekkel, ha nem csinál hülyeséget.
2010. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Énis ilyen cipőben járok,bár csak majdnem.13 éves vagyok,de általába azt mondják hogy 15 lehetek..amikor elmondom az igazat csak néznek.Igaz mondják hogy akkor bocsi hogy ezt,meg ezt mondtam,de ez engem idegesít...Szóval mondom neki hogy hagyja attól még hogy 2 évvel fiatalabb vagyok kezelhet úgy mint egy 15 éves.:)
2010. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzátennék,hogy én sem tudok a korombeliekkel beszélni,ezért nem is nagyon szoktam.
2010. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mert még kisgyerek vagy, azért. Hiába gondolod magad érettebbnek, akkor is. Sajnos egy 15 éves nem 11 évesekkel fog barátkozni.
2010. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Látom nem nagyon értitek. Ők keresik az én társasàgonat, ha már valahogy megismerkedtünk, nem én nyaggatom őket. Nem tartom magam érettebbnek, a barátaim mondják rólam. Legtöbbször nem is én kezdem az ismerkedést. Nem értem, honnan veszitek azt, hogy folyton nyaggatom őket, érettnek gondolom magam, stb.
2010. nov. 27. 19:56
 26/26 anonim ***** válasza:

Figyelj kislány, felnősz és rájösz. Én 14 vagyok 17-19 éves barátaim vannak ált. fiúk. Én is átélem néha a lekicsinyitő szövegeket. Csak mosolygok és annyit mondok, hogy tudom mit gondolsz és azt is h ha ellenkezem nem hiszed el és aztmondod, hogy ha nagyobb leszek megértem, szóval ez egy ördögi kör, haggyuk. Te tudod, hogy nézek ki, tudod hogy élek, tudod hol vagyok és hány óra van szóval nem érdekel a korom gyerek vagyon élvezem, de ha még egyszer lekezelsz akkora taslit kapssz h nem éled túl.

14/L

2010. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!