Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért viselkednek velem...

Miért viselkednek velem máshogy, ha meg tudják, mennyi idős vagyok?

Figyelt kérdés
Akár neten, akár élőben rengeteg 13-16 éves fiúval-lánnyal vegyesen megismerkedtem (persze a 2 legjobb barátnőm velem egyidős), tök jól elhülyéskedünk, meg minden, aztán ha megkérdezik, hogy mennyi idős vagyok, nem mondok semmit, mert tudom, hogyan reagálnának. Azt hiszik, hogy 13-14 éves vagyok (pedig szerintem egyáltalán nem nézek ki többnek 12-nél), aztán valahogy megtudják, hogy 11 vagyok és teljesen máshogy viselkednek...Nem beszélgetnek bizonyos témákról (itt nem csak perverzkedésre gondolok x), stílust is váltanak, mintha egy 7 évessel beszélgetnének és ez nekem nagyon nem esik jól...Ismerkednék velem egyidősekkel, vagy max. 2 évvel idősebbekkel, de velük nem nagyon tudom megértetni magam, néha nagyon gyerekesek, szóval az idősebbek társaságát keresem. De ha megtudják, hogy egy kislány (?!) vagyok, akkor egyből békénhagynak, msn-en csak néha válaszolnak, elkerülnek, aztán ha sikerül szóra bírnom őket, teljesen mások. Miért? Egy náluk 3-4-5 évvel fiatalabbal már nem is lehet beszélgetni, amint megtudják a korkülönbséget?
2010. nov. 27. 11:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hogy érted? O_o
2010. nov. 27. 12:20
 12/26 anonim ***** válasza:
47%
Velem is ez van Yéww, nem értem. Oo :D
2010. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Jéww komolyan olyan apró dolgokból tudsz megismerni O.o
2010. nov. 27. 12:26
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi vagyok mint te és van egy 15 éves haverom azt mondta h agyilag én is 15 vagyok, mégis lekislányomoz -.-" meg ilyesmik... Ezért már rohadtsokszor összekaptunk xĐĐ
2010. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%
Kérlek, talán már 3. éve ismerlek. ^^
2010. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Bocs, szerintem pedig ez a Yéww-ezés, meg Jéww-ezés, meg tündérbogyó Yéwwem-ezés elég dedós :P

Én 13,5 vagyok, de áhh....ez nagyon vicces xD


Amúgy tényleg azért, mert ciki. Nekem is vannak 10 éves [pedig az egyik 12nek néz ki, és tényleg érettebb is sokkal a koránál] barátaim, akiket amúgy szeretek, meg minden...És nem is kerülöm a társaságukat, de azért no... Attól még, hogy bírom őket, nem lógok velük hétvégéken, max egymás szülinapjára elmegyünk és annyi. Idősebb barátaim is vannak, de ugyanez velük a helyzet.


Törődj bele, majd megkomolyodnak egyszer ők is =)


13,5/L

2010. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Egyébként nem csoda, hogy "apró dolgokon megismer" a te kis drága Jéww-ed, mivelhogy GYK-n kb 3 11éves van -.- xD
2010. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek a 13,5 éves lánnyal!;)


14,5/L

2010. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg elég éretlen vagy vagyis nem éretlen hanem ugyan olyan,mint a többi 11 éves,nem vetted észre,hogy mindegyik 11 éves kb azt mondja,hogy ő már nem kislány meg,hogy érett??

Te se vagy semmivel másabb,miért akarsz érettebb lenni a korodnál?

Emlékszem mikor mi barátnőmmel 10-11 évesek voltunk tök mindegy volt,hogy hány évessel játszunk meg simán fogócskáztunk,bújócskáztunk és nem arról beszélgettünk a 15 éves lányokkal,hogy melyik pasi tetszik neki meg,hogy vajon szűz-e már meg egyebek.És csak 5 év telt el,de már az 5 év alatt annyi minden változott,hogy az hihetetlen,mi lesz ha felnövünk?


Nem jó neked a veled egykorúakkal lenni??


Megkérdezhetem,hogy miért éretlenebbek ők,mint te??

Mert a 'nagyokkal' miről szoktál beszélni amiről nem lehet a veled egykorúakkal??A politikáról a választásokról,a kormány jelenlegi helyzetéről,a válságról?

15L

2010. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

De lehet beszélgetni csak van egy-két probléma.

Van egy-két nálam 2-3 évvel fiatalabb "barátom" akikkel egyszerűen nem tudok se élőben sem chaten beszélgetni[utóbbin kb minden második üzenete egy :D:D:D:D:D]

egyszerűen nagyon gyerekes tud lenni egy 10-11 éves gyerek és amint megtudják rögtön rájönnek erre,hogy biztos van olyan téma amit nem tudnak veled megbeszélni...és szerintem is túl érettnek hiszed magadat.anno én is azt hittem 10-11 évesen,hogy mennyire érett vagyok de utána 1 évre rá rájöttem,hogy nagyon gyerekes voltam.most sem vagyok túl komoly,de nem is hasonlítok a 11 éves önmagamra pedig csak 2-3év telt el...

amúgy meg szerintem te sem szívesen barátkoznál egy 7évessel úgy,hogy teljesen komolyan beszélsz vele...még akkor sem ha a korához képest érettebb.

képzeld magadat a helyükbe,hogy egy hozzád hasonló 11 éves kiscsaj folyton a s*ggdben van és lóg rajtad[tudom milyen idegesítő tud lenni mert jelenleg nem hagy békén egy 6.-os csaj és összevissza írogat nekem-.-]és mennyire ciki tud lenni a barátok előtt...

2010. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!