Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Nem bírom...

Mit csináljak? Nem bírom tovább. : ' (

Figyelt kérdés

Úgy érzem sokszor, hogy engem mindenki utál. De komolyan.

Meg, olyan fura, hogy suiba körbenézek, és szinte mindenki engem néz. Persze örülök, hogy fiúk néznek, de hogy mindenki, az már elég érdekes:S Sokszor úgy érzem, hogy csak azért néznek, hogy "milyen gyerekes vagyok" stb...

és ami mostanában nagyon zavar, hogy:

Eddig az volt az álmom, hogy sok barátom legyen. sikerült elérnem. Sokan szerettek, de sokaknak "csak lelki szemetes" voltam. De akkor is sokan szerettek....egy idő után besokalltam. Lett két legjobb barátom, és kb 3-4 olyan, akikkel nagyon jó viszonyom van, és a többiek már enm is érdekelnek. Egyszerűen nem is beszélek velük, és nem érdekel, hogy szeretnek-e vagy sem. És a barátnőimmel is néha tök bunkó vagyok, ha megbántom őket, néha nem is érdekel, és ez annyira idegesít:S

Szerintetek mi van velem??? Egyszerűen enm bírom, hogy ilyen rossz lettem.

Pl ha beszólnak nekem, már megvédem magamat, de gy aza személy aki beszólt megutál....tudom, most ez így nagyon hülyén hangzik, de ma betelt a pohár és lelkileg nem bírom tovább...

a helyesírási hibákért bocsánat.....


2010. nov. 25. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Én is sokszor így érzem magamat:( Kicsit zárkózz be, vagy beszélgess anyukáddal. Egyél még csokit és az is segít valamennyit:)

13/L

2010. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:D

Hát igen, a csoki jó ötlet, de enm ehetek mindig sajna:(

Anyuval is szoktam beszélni, meg egyedül is lenni, de nem bírom néha....ma is sírtam, de nem jobb, csak egy nagyon picit

2010. nov. 25. 18:19
 3/6 anonim válasza:
100%

Alkalmi megoldásnak tényleg jó a csoki, de hosszú távon nem ajánlom. :)


Ne sírj, ez a kamaszkor, túl kell élni. Szerintem beszélgethetnél erről a barátnőiddel, biztos vagyok benne, hogy nekik is vannak hasonló problémáik, csak esetleg nem veszed észre rajtuk. Ha tényleg igazi barátnők, meg fogják érteni, és elengedik a fülük mellett, ha néha bunkó vagy velük.


Talán nem ártana valahogy növelni az önkontrollodat, hogy ne első felindulásból szólj vissza másoknak, mert azzal nagyon meg tudsz bántani valakit akaratodon kívül. Azt szokták mondani, ha ideges vagy, számolj 10-ig. Hát nem tudom, nekem ez még nem sikerült :)

De talán valami olyasmit csinálhatnál, amihez türelem kell. Én mondjuk egy éve tanulok karatézni, szerintem segít. Ha más nem, levezetni a feszültséget.


Egyébkén én, ha nagyon szomorú vagyok, zenét hallgatok. Vannak olyan számok, amik segítenek túltenni magam a dolgokon. Ha gondolod, ajánlhatok pár számot, bár nem ismerem az ízlésedet.


Hát, remélem sikerül "rendbe jönni magaddal".

És ne feledd, bármilyen nagy is a vihar, és felhős az ég, a felhők mögött mindig ott a nap, előbb-utóbb előbújik és felszárítja az esőt! :)

2010. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat:)

Hát igen, kellene az önkontroll, de egy embernek azért szóltam vissza, mert ő kezdett el nekem beszólogatni, és megvédtem magamat. Mármint, nem durvákat szólt be, de értitek:D

A számokat megköszönném, ha leírnád a címüket:)

Köszönöm szépen:)

2010. nov. 26. 13:43
 5/6 anonim válasza:

Westlife - angel

Linda Ronstadt, Dolly Parton, Emmylou Harris - My Blue Tears

Dolly Parton - Better Get To Livin'

Norah Jones - sleepless nights

Phil Collins - True Colors

Kowalsky Meg a Vega - Ennyi Csak

Kowalsky meg a Vega - Minden rendben

Kowalsky meg a Vega - Otthon, Édes Otthon

Michael Jackson - You are not alone

R Kelly - I believe I can fly

Katona Klári - éjszakai üzenet

Katona Klári - Ne sírj


Nos, úgy hirtelen ennyi jut eszembe, próbáltam vegyesen többfélét írni, hátha eltalálom az ízlésedet. Egyébként, ha történik veled valami (akár rossz, akár jó dolog), amit meg szeretnél beszélni valakivel, és nincs más, nekem nyugodtan írhatsz. Bár nem tudom, mennyire bízol egy idegenben, meg írtad, hogy vannak barátaid, szóval nem hiszem, hogy rám lenne szükséged. De ha mégis, megkereshetsz.

2010. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a számokat:) Meg fogom hallgatni őket:)

Ezzel nagyon sokat segítettél:)

És köszönöm, hogy ilyen rendes vagy. :)

2010. nov. 26. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!