Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Veszprémi kislányt keresnek,...

Veszprémi kislányt keresnek, nov 12-e óta nem ment haza?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 22. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ezen a linken Kovács Richárd jön be. De ő nem kislány. Esetleg próbálj egy új linket feltenni.

Mindenképpen érdemes plakátolni, mivel nem tudom hány éves, azt javaslom, Budapesten is.

Szórakozóhelyek, kollégiumok, felkapott pubok, vasútállomások. Gondolom, a rendőrség már rég keresi. Remélem, mihamarabb megtaláljátok épségben!

2010. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen,ő jön be és az üzenőfalán ki van írva az üzenet ,képpel,ő keresi a húgát.de lehet akkor ti nem látjátok,kiírom:


[link]


[link]


" A húgom,Kovács Cintia,16 éves,160 cm magas,vékony

testalkatú..., november 12-én ment el otthonról és azóta nem ment haza. Aki esetleg tud róla valamit, vagy esetleg látta valahol kérem jelezzétek a

következő telefonszámon: 0630-601-58-02 (édesanyja), 0620-997-66-94

(édesapja) vagy hívja a rendőrséget. Kérek szépen mindenkit hogy ossza

meg minden ismerősével,legfőképpen a veszprémiekkel.Köszönöm!"

2010. nov. 22. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam, remélem minél előbb megtalálja a húgát. Sajnos én nem tudok segíteni, budapesti vagyok, de attól még szorítok.
2010. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű ez a történet!

Sajnos nem láttam, és úgy hiszem, nem sok esély van arra, hogy lássam, mert nagyon messze élek Veszprémtől!

Nagyon sajnálom ami történt, remélem mihamarabb megtalálják éppségben!

15/L

2010. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Annyit tudtam tenni, hogy továbbküldtem minden ismerősünknek, barátunknak és kértem, hogy ők is küldjék tovább. Remélem, hamar meglesz a kislány.
2010. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez ősrégi téma, de érdekelne, hogy mi történt. Meglett azóta? Remélem, igen!
2018. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!