Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen tápláló uzsonnát...

Milyen tápláló uzsonnát csomagoljak a sportoló 14 évesemnek?

Figyelt kérdés

Délelőttre visz tízórait, 12.20kor ebédel a suliban. Mindennap hét órája van, utána egyből indulnia kell az edzésre. Versenysportol, mindennap két órás edzése van.

Van valamilyen ötlet, amit reggel magával tudna vinni, nem romlik meg, és gyorsan be tud kapni, amíg odaér edzésre? Este 6-ra ér haza, akkora már elég éhes szokott lenni.

Fogszabályzója van, emiatt nem tud almát harapni, stb és tejfehérje allergiás.


tegnap 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom a Facebookon a tematikus csoportokat.
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Energia szelet
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fullos szendvicsek, wrapek... Ha nem akar kanalazgatni akkor nem nagyon lehet szerintem mást mondani.
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Húsos szedvics, pl rántasz ki mellet, vagy karajt este, és reggel beteszed neki, salátával, sajttal. Műzliszeletek, fehérjeszeletek, banán, étcsoki, szúlőcukor, a magvas, zöldséges muffinok nagyon jó ötlet.

Kőrözöttes szedvics, akár főtt tojásos, abszolút nem romlik meg, nem kell megijedni. Jók lennének pedig a magvak keveréke, pl pisztácia, dió, mogyoró, de ha nem tudja megenni, akkor tényleg jó lenne muffinba belesütni.

Egyéb, egészséesebb, teljes kiőrlésű pékáruk, péksütik. Ja, neki már mehet porteinturmix, van növényi, laktózmentes, marha, mindenféle. Edzés után.

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, a banán mellé szőlő, körte, én szoktam a fiamnak összedarabolni reggel, azt pl ebéd után meg tudná enni, dobozból.
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!