Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem, hogy a kiskamasz...

Megengedjem, hogy a kiskamasz fiam ilyen változtatást csináljon a haján?

Figyelt kérdés
A fiam el múlt 10 éves, a haját szeretné átváltoztatni. Mindig divatos a frizurája, de most újat szeretne. Felül szeretné bemelíroztatni a haját. Lehet ilyenkor már, vagy van ennek valami szabálya egyáltalán?
tegnapelőtt 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
10 éves gyereknek biztos nem engedném, hogy festesse a haját.
tegnapelőtt 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Te tudod mi fér bele az értékrendetekbe.

De én nem engedném meg ha ezzel állna elő a fiam. Az unokaöcséimnek voltak ilyen agymenései, csak nekik az anyjuk meg is engedte.


Ők is mindig divatosak, jól öltözött gyerekek voltak, a hajuk havonta volt vágatva.


De aztán 10-11 éves korukban elkezdték melíroztatni, itt meg ott felnyíratni, szőkíttetni... borzasztó hlyén néztek ki.

tegnapelőtt 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Bármilyen fazont megengednék, de 10 évesen melírt biztosan nem. Nagyon károsítja a hajat, egy gyereknek erre semmi szüksége. Lányomnak 15 évesen engedtem festeni.

Egy bizonyos réteg gyerekei meliroztatják 10 évesen, döntsd el oda tartoztok-e?!

tegnapelőtt 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom én se elrontani semmivel a haját, és nem tartozunk semmilyen rétegek közé. Normálisan nevelem a gyermekem, sosem gondoltam , hogy ilyenkor ez eszébe jut majd. Nem voltam erre felkészülve. Van olyan ismerősöm, aki szerint haladjunk a korral stb., mi van abba? Ha az ő felfogását nezem azt is megértem, mert igazából nincs benne semmi olyan amitől ő rossz ember lesz valaha, ha a saját szemléletemet nézem, akkor még elég fiatal hozzá. Ezért voltam kíváncsi a többi szülő véleményére
tegnapelőtt 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy az iskola sem engedné meg, általánosban nem igazán örülnek ilyennek.
tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

"Ha az ő felfogását nezem azt is megértem, mert igazából nincs benne semmi olyan amitől ő rossz ember lesz valaha"

Egy 8 éves kislány rossz ember lesz attól, hogy műkörme van? Szerintem nem, mégsem engedném.

Ez nem ettől függ, egyszerűen csak kicsi még hozzá, és semmi szükség rá, hogy ennyire majmolja a "nagyokat".

tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Fazonváltozás oké, festést, melírt nem engedném. Egész egyszerűen azért, mert 10 éves. Majd pár év múlva visszatérhetünk rá.
tegnapelőtt 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 évesnek se engedném a melírt. Oldalt vágatott bele kisebb korában egy csíkot, olyan ronaldosat:) de ennyi.

Nálunk nem merült fel a copfos-felnyírt sem, nem is engedtem volna.

tegnap 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én engednem... Nem a hajtovetol kezdve roncsolja a hajat tudtommal, ugy meg nem számít, majd leno aztan le lesz vágva. De ha olyan a haja az alacsony hatoanyagot teljesen tuleli, esetleg beadagolod neki hogyha ilyen hajat akar, azt apolni kell, lehet elmegy a kedve tole :)


Nincs ebben semmi. Teljes szokitest nem engednek meg, ami erosen erintkezik a fejborrel.

De ezekben a melircsikokban, szines csikokban nincs szerintem semmi.

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!