Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy büntessem meg a 14 éves...

Hogy büntessem meg a 14 éves lányomat ha mostanában kiszökdösik éjszaka sétálni a barátnőivel, haverjaival?

Figyelt kérdés
Rám nem hallgat, le is hülyéz ha rászólok.
szept. 12. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
23%
Adj rá vasbugyit. :D
szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Ültesd le a Kormányinfo elé.
szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Először próbálj meg vele beszélgetni. Nem beszélni, kioktatni hanem kommunikálni vele.

Ameddig ez nem megy a büntetésből az lehet, hogy méginkább ilyeneket fog csinálni

szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Zárd be? Hogy megy ki? Ha az ablakon lehet kapni ablakra is zárat, a lakásajtón meg szimplán ne engedd ki.


(Engem 15 évesen a fürdőszobába zárt be anyám miközben készülődtem, hogy ne tudjak elmenni buliba. Na az azért durva volt, de a lakásból ne már hogy ne tudd megakadályozni, hogy kimenjen...)

szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
"Sétálni" 😅
szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Ugye te sem gondolod komolyan hogy csak sétálni megy?

Amúgy ha tudod hogy elment, elkezded keresni, és ha nem hallgat a szép szóra, akkor a hajánál fogva viszed haza. (nem, nem vagyok Az erőszak híve, de a 14 éves gyerekemert én vagyok a felelős, ha bármi történik engem vesznek elő.

Ajtót, ablakot zárnám éjszakára, ha kell mellette alszom én vagy az apja.

Mi az hogy csak úgy szokdos éjszaka?...

szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Beszélgessél vele,mondd meg,hogy félted őt,nem véletlenül mondod,hogy ne menjen ki éjszaka.
szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon félre ment ott valami a nevelésben ha éjszaka szokdös kifelé..
szept. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Ha az én gyerekem 14 évesen egyszer kiszökne, többször nem fordulna elő.

Nálam már itt ledobta a láncot, hogy nálatok rendszeres.

szept. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj rá oda. Mármint őszintén figyelj rá. Adj neki olyan figyelmet és megértést, hogy ne kelljen hazudnia.
szept. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!