Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnál, ha a 13 éves...

Mit gondolnál, ha a 13 éves fiad egyszer csak bejelentené, hogy elvesztette a szüzességét?

Figyelt kérdés
aug. 26. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Szólnék neki, hogy a jobb keze nem számít.
aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem az számít, hogy mit gondolnék, hanem, hogy mit tennék. Nagyon fontos lenne megbeszélni, hogy védekeztek-e. És nyilván érdekelne, hogy ki volt az. Remélhetőleg korabeli, nem egy 11 éves kislány vagy nem egy 30 éves nő.

Egyébként nyilván korainak tartom, de ha már megtörtént, akkor nincs mit tenni.

aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, mert én is ott voltam.
aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Mi?? Kivel???!


Ez lenne az első két reakcióm, aggódnék érte, meg ha kiderül, hogy egy kisgyerek a másik, nem egy 14 éves lány, akkor még azért a gyerekért is.


Hogy nem tudok róla, hogy barátnője van? Őt is meg tudják ám erőszakolni/bepalizni, ha egy random tini rámozdult valahol.. pláne ha pasi.. uhh.. nem gratulálnék semmiképp, de ha 1 éves kapcsolatból és ismerem a 13-14 éves lányt, azt mondanám korai volt, de legalább biztonságos(nem erőszak/kihasználás..) azért rákérdeznék, hogy ő is így élte meg, meg a lány is, ugye?


Kb ezek a reakcióim, teljes sokk.


Egy 10-11 éves még kiskölyök

aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Kezdetnek felképelném, utána sokkal több munkát bíznék rá, amint eléri a korhatárt, mehetne gyárba is. Aki dugni felnőtt az legyen mindenhez az.
aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
81%
#5-os: Gratulalok ehhez a mentalitashoz!!! Gondolom Te a szuzessegedet az eskuvodon veszitetted el, es elvarnad ugyanezt a gyerekeidtol is...
aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó. Valakinek fontos a jó erkölcs.
aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
6os ,en 19 es voltam,ugyhogy igen a 13 even kiakadtam volna nagyon. En meg jatszottam a szobaban ilyenkor. :/
aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem örülnék neki. Egy 13 éves gyerek focizzon inkább a barátaival, ne szexeljen. Azt se tudja még ilyenkor, hogy védekezzen normálisan. Idősebbek se mindig tudják.
aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Pacsit adnék neki XD. Van aki előbb érik. Meg persze átbeszélném vele hogyan kell védekezni és hogy miért fontos.
aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!