Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 15 éves lányodnak,...

Engednéd a 15 éves lányodnak, hogy a baratjánál aludjon (5 éves kapcsolat)?

Figyelt kérdés
aug. 13. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
8# ha ez valóban egy 5 éves kapcsolat (ami elég fura, ha ilyen fiatal a lány:D), akkor biztos megbíznak már annyira a szülők a fiú szüleiben is, hogy miért ne aludhatna náluk a lány? (Már ha tényleg nem a szextol fel:)) most akkor nem alhat barátnőnél, táborban, sem sehol? Nem egy 2 éves gyerekről van szó, aki nem lehet sehol éjszaka, csak otthon...
aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
8-as. Én a 7-es vagyok, nem hiszem azt viszont ha semmi keresnivalója hogyan lenne jobb? Ha elszokne és a szüleivel semmit nem osztana meg, vagy ha elengedik és a szülei mindent tudnak? Hidd el ha én lett volna kivel megbeszélnem az ilyeneket megtettem volna de sosem lehetett ilyeneket beszélni anyukámmal. Ha ő úgy gondolja elég érett ehhez had menjen. A mostani generáció alapból már "nagy lányos". A mai 16 évesek úgy néznek ki mint én 18 évesen 🤷🏼‍♀️ én persze megertem hogy gyerek még de úgy gondolom ha nem engedik el soha nem lesz meg a szülő gyerek kapcsolat, és a lány sosem fogja megosztani a problémáit az anyjával mert "sosem ért meg". Hidd el tudom, mert én is egy nagy gyerek vagyok még!
aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, itt az a kérdés hogy te elengeded-e mivel a saját gyereked. Ne hagyd, hogy mások mondják meg mit tegyel vagy mit ne.
aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

11, vagy nem.

Egyébként én is nappal vesztettem el a szüzességemet, nyilván azóta se csak êjjel szeretkeztem, nem ez lenne a tiltás oka.

Egyszerűen úgy érzem, hogy ráér az ottalvással még pár évet.

aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10%
Simán engedném. Vennék neki óvszert.
aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!