Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 15 éves lányodnak,...

Engednéd a 15 éves lányodnak, hogy a baratjánál aludjon (5 éves kapcsolat)?

Figyelt kérdés
aug. 13. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
Hogy lehet egy 15 évesnek 5 éves kapcsolata?😂😂 Amúgy hiába tiltod, nappal is megdugja ottalvas nélkül is, ha akarja. Talalekonyak a tinédzserek, megtalálják az alkalmat.
aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem
aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Szexelni nem csak akkor lehet, ha ottalszik...
aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem anyuka vagyok csak egy 19 éves lány. Én úgy gondolom ha tiltjak egymástól ők mégjobban együtt szeretnének majd lenni. És igen, ha dugni akarnak másképp is megoldanák azt :) elnézést a kifejezésért. Igaz, én 15 évesen nem ilyenekkel foglalkoztam és más volt az érdeklődési köröm, viszont ha menni akar had menjen. Az én szüleim eléggé "szigorúak", 19 éves vagyok dolgozom de még mai napig el kell kerezzek tőlük, és tudom hogy sokszor a kapcsolatunkra ment rá anyukámmal ha nem engedtek el sehova. Beszélni kell velük a helyes védekezésről mert nekem soha nem beszéltek róla, és egyedül kellett "kitapasztalnom" ha lehet úgy mondani.. Jobb ha előtte beszélnek vele picit felvilágosítják és úgy elengedni :)
aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Miért hiszi azt mindenki, hogy ha valaki nem engedi akkor azt a szex miatt? Szimplán semmi keresnivalója máshol éjszaka ennyi idősen!
aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

A 7. mindent leírt.


Egy kérdésem maradt: hány éves a fiú?

aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Milyen 5 éves kapcsolat?

Ne nevettess már!!!

10 évesen egy mini felnőttet csináltál a gyerekedből?

10 évesen barátnői vannak, lovagol, játszótérre jár...nem pasizik

Valahol nagyon elbaszarintottad

aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!