Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányod engeded rendsze...

16 éves lányod engeded rendszeresen körmöshöz?

Figyelt kérdés

Van itthon mindene, kész manikűr szalon, lámpa, építőanyag minden...


Én nem értek egyet ezzel... Ti mit gondoltok? Mégis egy gimis gyerek.


júl. 9. 21:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
24%
Inkább, mint hogy magának csinálja.
júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Én is csak 40 vagyok, és a mi időnkben senki sem járt ilyen helyre. Akkor ma miért kellene egy gyereknek eljárni? Pláne ezek a műkörmök rohadt balesetveszélyesek.
júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Egyezséget kötöttünk. Nem fog jarni. 🙂
júl. 9. 22:38
 24/38 anonim ***** válasza:
89%
Menjen el diákmunkázni, fizesse csak magának. Így is baromi sokat költesz rá.
júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
20%
Meg. Alap a kormos es a fodrasz, kozmetikus is. 16 evesen mar vannak szexualisan aktiv lanyok is. Kormos alap.
júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
87%
Engedném, ha diákmunkával megkeresi vagy a zsebpénzéből összejön. Nekem is van lányom, még nincs abban a korban, de ha lesz, akkor én is szívesen megcsinálom neki, veszek hozzá mindent.
júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
75%

"Alap a kormos"


Miért lenne ez alap, egyszerűen nem értem.

júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
91%

Én nem támogatnám, főleg, ha sportol is. Nekem sincs műkörmöm, mégis itt vagyok.

DE! Ha ő otthon csinálja és elmondásod szerint szebbnél szebb munkái vannak, akkor csak megkérdezném, miért akar máshoz járni. Gondolom, azt szebbnek találja, mint a sajátját. Szóval keresnék neki egy tanfolyamot. Ott fejlődhet is, csinálhatja otthon magának és még lehetne egy plusz szakmája is, ami később bármikor jól jöhet.

júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
63%

A mai világban ugyanolyan alap lassan mint a fodrász vagy a kozmetikus. Semmi veszélyes nincs benne. 20 éve voltam annyi idős és igen, melíroztuk a hajam és a műköröm akkor kezdett divatba jönni és volt nekünk is a gimiben.

Szerintem nálatok nem azzal van a baj hogy gimis és műköröm. Hanem amúgy is sok a kiadásotok. Írod, hogy 150 ezer havonta. Biztos, hogy kell ennyi? Nem lehet a kevésbé fontosakat mellőzni? Csökkenteni a költségeket? Itt nem a műkörmön van szerintem a hangsúly hanem te elérted a tűréshatárodat és nem tudsz már többet neki kifizetni.

júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
11%

Azért mert nektek nincs igényetek körömre másnak még lehet. Nem ördögtől valónak kell beállítani.

Ha a kérdező nem tudja finanszírozni akkor nem tudja. Ez érthető. A lányodnak is megkell érteni. Nincsből nem lehet.

De azért ne álmélkodjunk el rajta, hogy minek szeretne. Természetes, hogy szeretne. Ugyanolyan mint ha fodrászhoz megy. Nagyon kevés ismerősömnek nincs műkörme. Sőt én a lábamon is csináltatom télen nyáron. Nekem van rá. Ennyi.

júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!