Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányod engeded rendsze...

16 éves lányod engeded rendszeresen körmöshöz?

Figyelt kérdés

Van itthon mindene, kész manikűr szalon, lámpa, építőanyag minden...


Én nem értek egyet ezzel... Ti mit gondoltok? Mégis egy gimis gyerek.


júl. 9. 21:04
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Szóval nem az zavar hogy itthon gyönyörű körmöket csinál magának, hanem hogy el akar járni rendszeresen.
júl. 9. 21:05
 2/38 anonim ***** válasza:
65%
Engedném. Nem kocsmába megy.
júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
46%
Ez ma már alap. Elkell fogadnod hogy megváltozott a világ. Ha az nem baj ha otthon keni akkor miért baj ha valaki sokkal szebben és jobban megcsinálja neki. Fodrászhoz is elmegyünk, nem otthon nyírbálunk, sőt kozmetikába is.
júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Magának nehezebb bármilyet. Ameddig zsebpénzből vagy munkából fizeti rendben van, de körömre nem fogok 10ezret adni 3hetente neki.
júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
55%

Nem engedném.


Két gyerekem van, ha minden ilyen marhaságot engednék, nem tudnék nekik gyűjteni jogsira, továbbtanulásra, lakásönerőre.

júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Rengeteg plusz kiadásunk van vele. Sportol, azok felszerelései, tagdijak, táborok.. Ruhák cipők kozmetikumok, mozijegyek parfüm, egyszerűen azt érzem hogy ez már túl sok(k).
júl. 9. 21:25
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Engedném, ha a saját pénzéből fizeti.
júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
4-es, könyörgöm ő egy gyerek!
júl. 9. 21:26
 9/38 A kérdező kommentje:
8as és szerinted a saját pénze honnan van? Tőlem.
júl. 9. 21:27
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

A 8as nyilván arra gondolt ha ő maga megdolgozik (diákmunka )a pénzért akkor engedné.

Nekem 2lányom van még messze vagyunk ettől de ha most lennének 16évessek én sem füzetném nekik a körmöst. Szerintem míg iskolás böven elég lenne egy gél lakk amit akár maga otthon is megtud csinálni max ha nem akkor csak arra járhatna rendszeressen de épitett körme nem lehetne ugyanis az iskolában sem nagyon szeretik főleg tesi órán ott kifejezetten veszélyes is. Tudom most nyár van de én úgy gondolom ha nyáron engedném akkor hiszti lenne azért hogy suli idő alatt is.

júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!